Yellow Card Financial uzavřela své financování série B

Dá se říci, že se stále dokola mluví jen o pár vybraných kryptoburzách, které nějakým způsobem ovlivňují současné dění v krypto světě. Nyní se však dere do popředí Yellow Card Financial, jedna z těch méně známých kryptoburz, která dobývá africký kontinent. Nyní přišla s oznámením o uzavření svého financování série B. V jaké celkové výši se jí podařilo uzavřít své financování série B? To se dozvíte v tomto článku.

Yellow Card a Afrika

Yellow Card Financial je panafrická burza kryptoměn, která byla spuštěna v roce 2019 v Nigérii a v současné době má více jak 1 milion uživatelů. Cílem této kryptoburzy je snaha zpřístupnit Bitcoin, Ethereum, Stablecoiny a další kryptoměny lidem v Africe.

Společnost má za sebou již svůj první fundraising série A ve výši 15 milionů dolarů, který probíhal v létě roku 2021. Nyní oznámila Yellow Card, že uzavřela své financování série B, a to ve výši 40 milionů dolarů. Kolo bylo vedeno společností Polychain Capital s účastí dalších známých společností jako jsou Valar Ventures, Third Prime Ventures, SoZo Ventures, The Raba Partnership a mnoho dalších.

“Yellow Card je nejlépe fungující tým na kontinentu. Jsme ohromeni tím, jak se hladce přizpůsobují jedinečným příležitostem a požadavkům různých afrických trhů. Sotva jsme se dotkli povrchu toho, co je možné, pokud jde o krypto v Africe, a jsme nadšeni z toho, co přijde, “řekl Will Wolf, partner společnosti Polychain Capital.

Financování má umožnit společnosti řídit exponenciální obchodní růst, pokračovat v její expanzi po celém kontinentu, vyvíjet nové inovace produktů a rozvíjet další strategická partnerství po celé Africe.

“V posledních třech letech náš tým neúnavně pracoval na tom, aby tato technologie byla přístupná komukoli a vytvořila produkt světové třídy. Tento fundraising na tomto trhu nejen ukazuje odolnost našeho týmu, ale také zdůrazňuje chuť a nutnost kryptoměny v Africe, “řekl Ch. Maurice, generální ředitel a spoluzakladatel Yellow Card.

Originální článek Yellow Card Financial uzavřela své financování série B pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *