Voyager Digital přišel s nečekanou zprávou

Společnost Voyager Digital je jednou z nejvíce skloňovaných krypto společností za poslední měsíce, která v současné době prochází konkurzním řízením. Přineslo konkurzní řízení nějaké nové naděje pro klienty společnosti? Nejen to se dozvíte v tomto článku.

Voyager a obnovení přístupu

Krypto věřitel Voyager Digital podal v červenci žádost o ochranu před věřiteli poté, co utrpěl obrovské finanční ztráty, které vzešly z bankrotu krypto hedgeového fondu Three Arrows Capital a celkového poklesu krypto trhu. Klienti zároveň půjčili společnosti několik miliard dolarů v krypto aktivech.  Tyto žetony jsou však k nelibosti klientů zatím stále zamčené.

Společnost nyní prochází konkurzním řízením a tento čtvrtek získala soudní souhlas, že může vyhovět žádostem klientů o výběr z Metropolitan Commercial Bank, kde měla společnost vkladový účet. Zpracování žádostí o vrácení dle vyjádření Voyager Digital může trvat 5-10 dní. Plánované obnovení přístupu k hotovostním vkladům by mělo započít 11. srpna a je to tak první krok společnosti k vrácení 270 milionů dolarů ve fiat měně svým klientům.

“Sledujeme samostatný restrukturalizační proces ve snaze maximalizovat hodnotu kryptoměn na platformě.” uvedla společnost ve svém příspěvku.

Originální článek Voyager Digital přišel s nečekanou zprávou pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *