Upgrade pro Cardano se zpozdí, obsahuje totiž mnoho chyb

Propad ceny kryptoměn spustil u mnoha společností šetřící režim, během kterého muselo mnoho zaměstnanců opustit svoji práci. Ovšem klíčový zaměstnanci u kryptoměnových společností zůstávají a stále pracují na novinkách, které by měly zlepšit funkčnost jejich produktů. Ani vývojáři u Cardano nezahálejí a pracují na nejnovější aktualizaci, která je veřejnosti známá jako “Vasil”. Jenže aktualizace obsahuje mnoho chyb a proto se její implementace do Cardana posouvá.

Cardano posouvá svůj upgrade

Laboratoř společnosti Cardano s názvem Input Output (IOG), nezvládá vydat upgrade Vasil v naplánovaném termínu 20. června, kdy měl proběhnout první test nové aktualizace. Tento upgrade má zvýšit možnosti škálovatelnosti a jeho test byl posunut na konec června. Společnost toto zpoždění upgradu Vasil komentovala následovně.

Tým inženýrů IOG je extrémně blízko k dokončení základní práce, s pouhými sedmi dosud nevyřešenými chybami, přičemž žádná není aktuálně hodnocena jako „závažná“.

Přesné datum spuštění testovací verze ještě není prozatím stanoveno. Bude záležet na výsledku konzultace vývojářů decentralizovaných aplikací (dApp). Hlavním důvodem posunu jsou nespecifikované chyby, jejichž odstranění bude nyní hlavní náplní práce vývojářů Cardano. Toto zpoždění aktualizace Vasil prozatím nevyvolalo žádnou silnou prodejní reakci a token ADA společnosti Cardano se obchoduje s vyšším procentuálním růstem než například bitcoin.

Originální článek Upgrade pro Cardano se zpozdí, obsahuje totiž mnoho chyb pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *