Umělec otevřel galerii pouze pro NTF

Umělec Justin Aversano otevřel na Third Street Promenade v Santa Monice fyzickou galerii zaměřenou na NFT. Quantum Space LA je prvním místem ze zamýšleného retězce NFT galerií. Zde mohou umělci vystavit svá digitální díla v reálném prostředí.

Řetězec galerií pouze pro NTF

Aversano je umělec známý pro sbírku fotografií „Twin Flames“. Otevření galerie využil ke spuštění svého nejnovějšího projektu. Jak umělec uvedl, v nové kolekci pokračuje ve fotografování dvojčat a přeměňuje tyto snímky na sběratelské aktivum NFT.

Fotografie dvojčat pořízených Aversanem po celém světě se promítají na velké závěsy zavěšené ve středu prostoru. “Twin Flames v podstatě zrodil Quantum,” řekl Aversano.

Kromě toho galerie vystavuje a prodává díla dalších umělců, kteří s platformou uzavřeli partnerství. Velké ploché televizory lemují stěny v celém areálu a zobrazují obrazy různých digitálních umělců.

V únoru tohoto roku získal finanční prostředky ve výši 7,5 milionu dolarů na spuštění své fyzické/digitální galerie. Podle Aversana je prostor Santa Monica prvním experimentem. V budoucnu chtěl otevřít další podobné prostory.

Tento obrázek má prázdný atribut alt;  jeho název souboru je 1.png

Další otevření je plánováno na letošní podzim v New Yorku. “Máme v plánu otevřít příští rok alespoň jednu galerii za měsíc,” řekl Aversano. “Chceme mít 20 až 50 míst po celém světě.”

Aversano vysvětlilo, že také prodávají „Quantum Keys“, které byly raženy v březnu pro vydání v LA a jejich cena je nyní na sekundárních trzích 4,15 ETH. Majitelé NFT mají přístup do exkluzivní části galerie. Kromě toho mohou místo využít k pořádání akcí.

Aversano dodal, že každé budoucí umístění Quantum Space bude razit svou vlastní sbírku NFT. Jak umělec zdůraznil, Quantum není jen o něm. Spíše jde o iniciativu, která má posílit ostatní umělce a tvůrce.

“Svým úspěchem jsem dokázal pozvednout ostatní umělce, což dělám rád.”

Zatímco Quantum Art bylo založeno s počátečním zaměřením na fotografii, platforma se rozšíří tak, aby zahrnovala další druhy umění. Podle Aversana může galerie zahrnovat příspěvky od sochařů, malířů, digitálních umělců, módních návrhářů a dalších, kteří budují rodící se metaverza.

Originální článek Umělec otevřel galerii pouze pro NTF pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *