Times Square dorazí do metaverza The Sandbox

Times Square se v nadcházejících měsících stane realitou v rámci metaverza The Sandbox.

Podle oficiálního komuniké je hlavním cílem konsolidace Times Square použití jako oblíbeného virtuálního centra pro setkání, akce a obchod s digitálním uměním.

Times Square v metaverzu

Dohoda o realizaci projektu byla uzavřena mezi The Sandbox a TIME Pieces, divizí časopisu TIME věnovanou NFT.

Newyorské Times Square bylo již jednou replikováno a sloužilo jako prostor pro oslavu Silvestra v rámci metaverze. Projekt vyvinutý The Sandbox a TIME však slibuje přinést novinky a inovativní přístupy k interakci s veřejností.

Podle prezidenta TIME Keitha Grossmana bude tento nový projekt na akci „The Sandbox in NFT“ znovuobjevovat komerční prostor v mertaverzu. Kromě toho byla zveřejněna tisková zpráva, ve která žádá architekty, kteří mají zájem o účast v iniciativě, o nové nápady pro projekt v metaverse.

Verze Time Square v The Sandbox umožní majitelům NFT patřících do „TIME Pieces“ prožít jedinečné zážitky a nabídnout virtuální přístup k různým událostem, jako jsou diskuze, vzdělávací prostory ve Webu3, metaverza a NFT a exkluzivní prezentace o připravovaných projektech.

Spolupráce TIME a The Sandbox

Sebastien Borget, spoluzakladatel The Sandbox, uvedl, že partnerství s TIME přispívá k růstu skvělé značky. Kromě toho si projekt klade za cíl posílit „TIME Pieces“ jako tepající srdce metaverza.

Uvnitř metaverza je prostor plný kultury a zábavy, kde společnosti jako TIME mohou přispět různými nápady pro svůj růst. TIME experimentuje s různými projekty ve světě blockchainu již od března 2021.

Mezi vpády společnosti do blockchainového ekosystému patří:

  • Prodej některých jejich historických obalů ve formátu NFT.
  • Dohoda s burzou Crypto.com o přijímání plateb v kryptoměnách.
  • Vytvoření divize společnosti věnované NFT

V březnu 2022 společnost zveřejnila prohlášení, ve kterém odhalila, že od svého vstupu do Web3 generoval příjmy téměř 10 milionů dolarů a její dohoda s The Sandbox je dalším důkazem aspirací společnostidostat se do popředí v této technologické revoluci.

Originální článek Times Square dorazí do metaverza The Sandbox pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *