Tiffany & Co. odhaluje limitovanou edici šperků s NFT Cryptopunks

Prodejce luxusních a speciálních šperků Tiffany & Co. oznámil, že firma plánuje prodat 250 nezaměnitelných tokenů s názvem „Nftiff“. Držitelé Cryptopunků budou moci v podstatě získat jeden z 250 Nftiffů za 30 ETH nebo zhruba 50 000 dolarů.

Cryptopunkové přívěsky

30 ETH byl trendem na Twitteru v neděli odpoledne poté, co luxusní klenotnická firma Tiffany & Co. oznámila : “Budoucnost je tady a jmenuje se Nftiff.” Nftiff je v podstatě nový produkt Tiffany, jehož cílem je spojit krásu digitálních sběratelských předmětů a luxusních šperků. Blogový příspěvek společnosti o limitované edici produktů Nftiff uvádí, že zboží představuje kolekci 250 digitálních tokenů.

Tiffanyho Nftiffy však mohou zakoupit pouze držitelé NFT Cryptopunks a zákazník je omezen na nákup tří Nftiffů. Kupující dostanou na zakázku navržený přívěsek a NFT, který se podobá šperku. Každý Nftiff se bude prodávat za 30 ETH od 5. srpna 2022 a v době psaní tohoto článku je 30 ETH zhruba 50 481 dolarů. 

Prodejce luxusních produktů Tiffany & Co. oznamuje šperky s kryptopunkovými přívěsky vázanými na NFT
Společnost sdílela video přívěsků Tiffany & Co. na téma Cryptopunks.

„Designéři Tiffany & Co. interpretují každý Cryptopunk do přívěsků navržených na míru – převedou 87 atributů a 159 barev, které se objevují v kolekci 10 000 Cryptopunk NFT, na nejpodobnější barvu drahokamů nebo smaltu,“ podrobnosti o příspěvku na blogu společnosti. Společnost zabývající se luxusními šperky dodala:

V závislosti na tom, kteří majitelé Cryptopunku si zakoupí přívěsky, každý kus použije alespoň 30 drahokamů a/nebo diamantů k vytvoření vlastních návrhů s nejvyšší věrností původnímu umění NFT. Příklady drahých kamenů zahrnují, ale nejsou omezeny na safíry, ametyst a spinel.

Oznámení Tiffany o digitálních sběratelských předmětech a cena 30 ETH za NFT vyvolala na sociálních sítích diskuzi

Tiffanyho Nftiffz byly v aktuálních konverzacích na Twitteru mnoha lidmi komentovany, jak drahé. „Tiffany’s vydává 250 NFT za 30 ETH každý = 11 milionů dolarů. Na tomto trhu,“ napsal jeden uživatel. “Moje touha založit konzultační firmu pro strategii Web3 každým dnem roste,” dodal další. Jeden jedinec, který umístil tzv. “blue chip” NFT na šperky předtím, než Tiffany’s přišel s nápadem, také tweetoval o nadcházejícím spuštění NFT společnosti.

Když jsem dal Cryptopunks na šperky, všichni si ze mě dělali legraci. Nyní se Tiffany’s chystá uvést 250 punkových řetězů a prodat za 30 ETH za každý.

Prodejce luxusních produktů Tiffany & Co. oznamuje šperky s kryptopunkovými přívěsky vázanými na NFT
Šperky vytvořené Nftjeweler.eth.

Tiffany’s říká, že lidé se musí ujistit, že komunikují s oficiálním smart kontraktem Nftiffs a zdůrazňuje, že nft.tiffany.com je jediná stránka, která bude prodávat Tiffany’s Nftiffs. 

Originální článek Tiffany & Co. odhaluje limitovanou edici šperků s NFT Cryptopunks pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *