Tato meme kryptoměna je další Dogecoin a zavádí princip vote-to-earn

Meme coiny vzaly svět útokem. Poté, co Dogecoin a Shiba Inu připravili půdu, může se nový meme coin stát nejoblíbenějším tokenem na trhu – Love Hate Inu. Přestože Love Hate Inu byl spuštěn před několika dny, již za první týden dokázal vybrat 720 000 USD, což ukazuje obrovský zájem investorů o tento kryptoprojekt.

1 5

Vzhledem k tomu, že se jedná o meme coin s užitečností, má tento projekt obrovský potenciál stát se dalším z těch, které se stanou virálním.

Meme projekt Love hate Inu chce inovovat miliardové odvětví

Momentální úspěch Love Hate Inu je něco, co se na předprodejním trhu stává, ale proč se projekt stal takovým hitem? Ohromný rozruch kolem Love Hate Inu pramení z jeho inovativního mechanismu „Vote-to-Earn“ (V2E), což je funkce, která v kryptoprostoru dosud nebyla vidět.

Odvětví průzkumů je nesmírně cenné a jeho hodnota se pohybuje kolem 3 miliard dolarů, což rozhodně není málo. Přesto není divu, že Love Hate Inu si již získal obrovskou pozornost, zejména proto, že odmění účastníky za sdílení jejich názoru.

2 1

Skutečnost, že účastníci budou odměněni, povzbudí lidi, aby řekli, co si myslí o různých tématech. Vzhledem k tomu, že tento systém je založen na blockchainu, mohou účastníci očekávat plně bezpečný, spravedlivý a transparentní proces, který jednotlivcům umožní sdílet to, co mají na mysli, a být během procesu zcela anonymní a chránění. Tým Love Hate Inu dokonce plánuje povolit ankety vytvořené uživateli, čímž v podstatě svěří kontrolu nad projektem do rukou komunity.

Čím je ekosystém Love Hate Inu zajímavý?

Kromě toho, že je vytvořen na blockchainu Ethereum, existuje spousta věcí, které se investorům budou na Love Hate Inu líbit. Několik klíčových oblastí účastníkům usnadní orientaci v ekosystému. Uživatelské rozhraní pomůže propojit peněženku uživatele a zapojit se do hlasování, které se aktualizují v reálném čase. Pokud tak učiníte, přinese to odměny.

Existuje také platforma pro odevzdání hlasů, kde je uživatelé s nápady na příští hlasování mohou sdílet s komunitou, aby si je mohli prohlédnout. Management Dashboard navíc zajistí, že aktivní hlasování bude provedeno způsobem, který ochrání komunitu. Držitelé tokenů Love Hate Inu je mohou stakovat a hlasovat v anketách. Tento mechanismus zabraňuje manipulaci a spamu, ale také činí proces hlasování anonymním, což pomůže každému uživateli sdílet svůj názor svobodně a bez obav z odplaty nebo soudu.

Hlasování a staking jsou důležité aspekty platformy Love Hate Inu

Hlasováním v anketách budou uživatelé odměněni LHINU – nativním tokenem projektu. Uživatelé však musí nejprve vlastnit LHINU, aby se mohli zúčastnit těchto průzkumů, a to díky systému „stake-to-vote“. Tokeny LHINU musí být stakovány alespoň 30 dní.

Čím déle uživatel vsadí LHINU, tím více tokenů vydělá. Uživatelé mohou hlasovat v tolika anketách, kolik chtějí, a vytvářet tak neomezené příležitosti k získávání tokenů.

Kromě toho je platforma uživatelsky přívětivá, takže uživatelé snadno najdou vše, co chtějí. Je to také velmi zábavné a přitažlivé, protože design malých psů je skutečně zábavný, takže můžete očekávat, že na platformě uvidíte ElonInu, TrumpInu, RonaldoInu, TateInu a KimJongInu.

Vzrušující budoucnost pro Love Hate Inu

Investoři nejsou nadšení jen z mechanismu hlasování Love Hate Inu – jsou také nadšení z potenciálu, který projekt má pro dlouhodobý růst. Vzhledem k jedinečnému přístupu Love Hate Inu existuje prostor pro partnerství se značkami, které budou nabízet „sponzorované průzkumy“.

Tyto ankety mohou mít exkluzivní ceny, jako jsou NFT nebo zboží. Například oděvní značka by mohla spolupracovat s Love Hate Inu a vytvořit anketu, která by posoudila sentiment komunity vůči novému produktu. Po skončení průzkumu může několik šťastných účastníků získat jeden (nebo více) z těchto produktů zdarma!

Jak však poznamenává roadmapa projektu, nejzajímavějším plánem Love Hate Inu je integrace metaverse, naplánovaná na začátek roku 2024. Integrací mechanismu V2E do různých virtuálních světů může Love Hate Inu přinést tyto jedinečné příležitosti výdělku stovkám tisíc (ne-li milionům ) lidí – a zároveň zvýšit poptávku po LHINU.

Předprodej Love Hate Inu

Předprodej je pro každý kryptoprojekt nesmírně důležitý, protože jasně ukazuje potenciál růstu. Předprodej Love Hate Inu je ještě důležitější než jakýkoli jiný, protože  90 % tokenů bude v tomto období prodáno investorům.

Nakonec jsou možnosti Love Hate Inu skutečně nekonečné, a proto se tolik lidí rozhodlo zapojit do předprodeje. Jedinečný mechanismus hlasování v kombinaci s potenciálem výdělku, který nabízí, nepochybně připravil půdu pro dlouhodobý úspěch.

NAVŠTIVTE LOVE HATE INU

Originální článek Tato meme kryptoměna je další Dogecoin a zavádí princip vote-to-earn pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *