Společnost Messari uzavřela kolo financování série B

Světu vládnou peníze a kryptoměnový trh nevyjímaje. Aby mohly vznikat nové produkty, nové technologie nebo zcela nové a unikátní nástroje, je potřeba dobře zaplatit lidi, kteří za těmito novinkami stojí. Jedna z největší společností, které se věnují metrice na kryptoměnových trzích, ukončila druhé kolo sběru kapitálu. Na jaké novinky společnost Messari vybrané peníze využije a na co se tedy může kryptosvět těšit, se dočtete v tomto článku.

Messari a její rozvoj

Krypto společnost Messari, která je předním poskytovatelem produktů pro analýzu kryptotrhu, na svém summitu Mainnet 2022 uvedla, že uzavřela kolo financování série B ve výši 35 milionů dolarů. Kolo bylo vedené Brevanem Howardem Digital. Získané finanční prostředky chce společnost použít k rozšíření rostoucího týmu a k dalšímu rozvoji své nabídky zahrnující i nově uvedené produkty, metriky protokolů a datové aplikace.

Kola série B se zúčastnili a společnost podpořili jak zcela noví investoři jako Brevan Howard Digital, Samsung Next, Morgan Creek Digital či FTX Ventures, tak i stávající investoři Point72 Ventures, Uncork Capital, Kraken Ventures, Galaxy, Underscore VC a Coinbase Ventures.

Messari nově uvedla na trh dva nové produkty, které mají zlepšit nabídku společnosti. Jedná se o produkty Protocol Metrics a Data Apps.

“Jsme nadšeni, že můžeme přivítat pozoruhodnou skupinu investorů jako partnery v naší další fázi růstu. Jsme odhodláni poskytovat investorům, kryptopodnikům a tokenovým komunitám nástroje, které potřebují k účasti na krypto ekonomice. Toto nové financování nám pomůže rozšířit náš tým, expandovat na mezinárodní úrovni a investovat do nových datových nabídek a nástrojů, které doplní naši špičkovou sadu produktů.” řekl Ryan Selkis, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Messari.

Společnost také každoročně pořádá svůj třídenní summit Mainnet, na kterém se sejdou krypto vůdci, stavitelé, investoři a operátoři, aby spolupracovali na vytváření sítí a propagování svých výtvorů. Obsahem summitu jsou i diskuse, ukázky produktů, technické workshopy a individuální setkání s vedoucími pracovníky v oboru.

Originální článek Společnost Messari uzavřela kolo financování série B pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *