SMOG – nový token, který vládne Solana blockchainu

Blockchain Solana v posledních několika dnech zažívá exploze nových inovativních meme coinů. Převážně jde o nedávné nebo zcela nové projekty, jako mince BONK, WIF nebo SMOG. Solana si v nedávných měsících dokázala připsat skutečně pozoruhodné zhodnocení – za poslední rok se bavíme o 400 % a zatím nic nenapovídá tomu, že by se v příštích týdnech její růst měl nějak dramaticky pozastavit. To, že blockchain Solany umožňuje vznik inovativních projektů je pravděpodobně jedním z důvodů pro jeho nedávný úspěch.

Ačkoli novinka mezi SOL meme tokeny SMOG spatřila světlo světa teprve před pár dny, šlo o úvod ve velkém stylu. Token byl spuštěn na Jupiter DEX a přitáhl nové investory hned po svém spuštění, kdy zaznamenal  4000 % nárůst. Principem nového projektu není pouze vybudování solidní komunitní základny a zvyšování hodnotu skrze zajímavé aktivity. SMOG svým příznivcům nabídne mnohem více – především nejvyšší airdrop SOL všech dob.

Smog meme token

Kdo stvořil draka?

SMOG disponuje skrytou komunitou přezdívanou „Dračí dvůr“ („The Dragon‘s Court“).  Ta se dokázala postarat o virální růst tohoto ambiciózního tokenu. Dračí dvůr je tajná krypto komunita, která je dostupná pouze držitelům tokenu. Tvůrci zatím nezveřejnili své identity, ale říkají o sobě, že jsou zkušení developeři a marketéři meme coinů s vizí posílit Solana blockchain. Také naznačují, že mají spojení s vlivnými osobnostmi ze světa kryptoměn, mezi které patří různé celebrity a influenceři.

Airdrop SMOGu

Airdrop tokenu je jeden z nejambicióznějších a největších, které kdy byly distribuovány na blockchainu Solana. Airdropu se lze zúčastnit na platformě Zealy.io, platformě, která umožňuje uživatelům získávat body za to, že sledují a participují na sociálních médiích tokenu, a dále i za nákup, držení a staking.

NAVŠTÍVIT SMOG

Airdrop kampaň a jak se účastnit

K tomu, aby se člověk mohl účastnit airdropové kampaně, je potřeba peněženka, která je kompatibilní se Solanou. Jakmile je tato podmínka splněna, stačí jen token směnit za ethereum nebo tether. Kampaň je nastavená tak, aby upoutala pozornost investorů a principem je plnění různých komunitních úkolů, mezi které patří například luštění záhad, dekódování různých memes a další aktivity, které v případě úspěchu přináší body. Právě zisk extra bodů potom zvyšuje šance na vyšší výhry a odměny během airdropu.

Celý počin je velmi zajímavý, jelikož značné množství tokenu spadá právě na odměny a marketing. SMOG tedy bude pomalu vytvářet svou velkou komunitu, která tokenu zajistí obrovskou popularitu mezi kryptoměnovými nadšenci. Nyní je možné token koupit s 10% slevou přímo skrze webové stránky.

NAVŠTÍVIT SMOG

Dračí tokenomika

SMOG má celkovou zásobu 1,4 miliardy tokenů, což je nezanedbatelné  množství.  Celých připadá celých 35 % na odměny, 50 % na marketingové účely, 10 % je rezervováno pro spuštění na centralizovaných burzách (CEX) a 5 % na decentralizované burzy (DEX). Podíl pro centralizované burzy má zajistit dostatečnou likviditu, ale komunita se shodla, že by ráda udržela projekt decentralizovaný.

Tokenomika meme coinu SMOG
Dračí tokenomika

NAVŠTÍVIT SMOG

Roadmapa projektu

Smog je jméno draka, který reprezentuje koncept tokenu. Celý projekt tak má pohádkový nádech, provázený citáty evidentně inspirovanými řadou fantasy titulů, zejména Pánem Prstenů od Tolkiena. Smog je tak prezentován jako „Ultimátní meme coin, který ovládne všechny“.

Ke komunitě se odkazuje jako ke Smogovým loajálním rytířům, kteří přislíbili věrnost, tokeny jsou jeho dračí poklad, a dokonce i zabezpečení se prezentuje jako ochrana proti prastaré černé magii zlých čarodějů. Projekt má tři fáze, přičemž zpočátku tým řešil koncept airdropu, dále budování webové stránky a vydání tokenu. V průběhu budou voleni ti nejloajálnější uživatelé a bojovníci a bude budována fanouškovská základna na sociálních sítích.

Roadmapa projektu
Dračí roadmapa tokenu

NAVŠTÍVIT SMOG

Aktuální pozice na trhu

Token je stále ve velmi rané fázi a v oběhu ho koluje značné množství, proto má stále velmi dostupnou hodnotu. V současnou chvíli je jeho cena 0,047 USD a zobchodovaný objem dosáhl sumy 2 786 559 USD. Zatím není známo, kolik přesně tokenů se nachází v oběhu, ale vzhledem k obrovské zásobě číslo určitě nebude malé. Analytici se shodují, že vývoj vypadá zajímavě a nyní SMOG obsazuje na portálu CainMarketCap #2417 příčku.

Cena kryptoměny
Cenový vývoj tokenu

Budoucnost tokenu

Z pohledu fundamentů je velmi pravděpodobné, že se token do roku 2030 vyšplhá na hodnotu 0,7 USD, což by byl obrovský růst. Je ale realitou, že mezi meme coiny to není nic neobvyklého, protože jejich cena je velmi volatilní. Vývoj o stovky, nebo dokonce i tisíce procent ve velmi krátkém časovém horizontu je v tomto sektoru celkem obvyklý proces.

Náš drak Smog působí jako skvělý projekt se zajímavým potemciálem do budoucna, který už získal důvěru řady časných investorů svou transparentností, zázemím a rychle sílící komunitou.

NAVŠTÍVIT SMOG

Originální článek SMOG – nový token, který vládne Solana blockchainu pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *