Předpověď ceny Dash 2022 – 2026

Evoluční teorie: DASH – Digital Cash

Zrození DASH se datuje do roku 2014, kdy známý americký krypto expert Evan Duffield poprvé představil DASH coin. Zpočátku, jako XCoin, to byl remake nebo fork Litecoinu, kter7 se udržoval paralelně, ale brzy byl populárnější jako Darkcoin. I to se stalo historií, když se Duffield rozhodl nasměrovat implementaci této kryptoměny k provádění hotovostních plateb a pokřtil ji jako DASH, tj. Digital Cash!

Dash na základě kódové základny jako Bitcoin, prediměl stát stranou se začleněnými charakteristickými rysy. Aktivum prošlo několika změnami, než konečně prokázalo svou zdatnost na burze. Než se pustíme do predikce ceny Dash, podívejme se na některé jedinečné funkce Dash.

DASH: Pochopení konceptu

Dnešní doba se změnila. Pryč jsou doby, kdy jste potřebovali nosit peněženku nacpanou těmi fiat papíry a často je kontrolovat, aby vám je neukradli. Přenášení digitálních peněz je mnohem lepší než hotovost, protože řeší problém úložiště, pohodlí při přenášení, superrychlé a bezproblémové transakce.

DASH je, platební metoda nové generace, funguje na síti plateb p2p a bezchybně zaznamenává všechny transakce na blockchainu: decentralizované, distribuované, veřejné knize.

DASH: Jak se odlišuje?

Celý framework je založen na dvou uzlových prvcích: 1) Drive a 2) DAPI. Tyto dva transformují síť Dash P2P na cloud a usnadňují vývojářům hladkou integraci s jejich aplikacemi.

Po decentralizovaném kontrolním systému je DASH shodou okolností prastarý koncept navržený k vytvoření Pandory nebo pokladnice, financovaný 10 % z odměny bloku. Jedná se o fúzi mezi vybíráním transakčních poplatků a mintingem Dash. Systém hlasování o návrzích projektů působí jako katalyzátor pro posílení a zapojení do celé sítě, a zlepšuje začlenění mnoha nových projektů.

Inovativní technologie

V síti DASH je k dispozici velké množství inovací v oblasti řízení, jako jsou hlavní uzly, pokladní systém, zabezpečení (ChainLocks), použitelnost (automatické odesílání InstantSend) a škálovatelnost (kvora hlavních uzlů s dlouhou životností).

Okamžité potvrzení transakcí

Transakce jsou zpracovávány rychle a potvrzení jsou odesílány okamžitě bez dalších nákladů. Chainlock je vysoce inovativní, aby zajistil, že nebude ohrožena bezpečnost transakcí. Zabezpečení transakcí a decentralizace se nevyjednává za každou cenu. Rychlost a zastupitelnost jsou tedy zaručeny. To vše přichází bez dalších nákladů s naprostou transparentností a bezpečností.

Masternody

Jedinečnou výhodou DASH je konceptualizace masternodu. Jedná se o uzly, které jsou svou funkcí zcela odlišné ve srovnání s konvenčním systémem p2p sítě, kde uzly sdílejí data a síťové zdroje bez jakékoli diskriminace. Jako vzácný příspěvek do platební sítě dokázal DASH zázraky. Udělal jeden krok vpřed a přidal druhou vrstvu, která poskytuje lepší provoz výměnou za větší kompenzaci. Tato druhá vrstva je to, co dělá DASH nejbezpečnější špičkovou funkcí v oboru, která usnadňuje okamžité vypořádání transakcí a uživatelská jména.

Kvora Masternode s dlouhou životností

Jak název napovídá, jedná se o Dashova dlouhotrvající kvora masternode (LLMQ), která účinně přispívají tím, že zůstávají aktivní po dlouhou dobu jako podmnožiny na celém seznamu uzlů. Vytvořeno pomocí protokolu generování distribuovaného klíče a implementovat podepisování prahových hodnot zpráv souvisejících s konsensem pro funkce jako InstantSend a ChainLocks.

Autentizace

InstantSend je funkce povolená v platební síti DASH, ve které LLMQ zajišťují, že odeslaná transakce je pravá a platná. Pokud ano, ukládá vstupy do této konkrétní transakce a šíří tyto informace do sítě, čímž zajistí zahrnutí transakcí do vytěžených bloků a zamezí jakékoli diskvalifikované transakci v této sféře.

ChainLocks

Tato funkce souvisí s přijímáním plateb. Funguje paralelně s InstantSend a buduje ekosystém, ve kterém lze platby přijímat okamžitě a to vše bez ohrožení „Blockchain Reorganization Events“ za pouhých 1,5 sekundy. Průměrná doba transakce platformy je 2,5 sekundy – přibližně 4krát rychleji než Bitcoin.

Aby se však zabránilo reorganizaci blockchainu, je k dispozici více potvrzení, a tak je nepřímo odvolána riskantní transakce nebo platba. To však vyžaduje čas a odborné znalosti.

Proof-of-Service

Masternody se povinně musí účastnit LLMQ, jinak podléhají penalizaci. Pro tento zamýšlený účel je zaveden systém hodnocení Proof of Service (PoSe), aby se povzbudil masternode. V případě, že se uzly neúčastní kvor, jsou vyloučeny.

Jak informoval mluvčí DASH Innovative Team: „ Vysoká úroveň zabezpečení je zajištěna, protože DASH je vybaven více než 4500 servery nasazenými po celém světě, které umožňují okamžité transakce kdykoli a kdekoli .“

Hromadná adopce přes mobilní síť:

Přítomnost sítě Dash Payment na mobilních zařízeních byla silným katalyzátorem umožňujícím uživatelsky přívětivou a dokonale škálovatelnou platformu. Uživatelé mají z tohoto systému obrovský prospěch, protože si mohou zakládat účty, přidávat kontakty a nakupovat s platbou za proklik prostřednictvím webových stránek nebo mobilních aplikací.

„Tento revoluční krok vytváří obrovský prostor pro rozvoj komunity DASH, která jim pomáhá rychle stoupat na žebříčku .“

Decentralizované cloudové úložiště

Uložení vaší aplikace je nejbezpečnějším způsob který síť DASH dokonale řeší. Celá operace je chráněna Dashovým konsensuálním algoritmem, čímž je zaručena integrita dat.

Snížená datová sila

Vzhledem k tomu, že zadávání dat není řízeno žádným konkrétním regulátorem nebo centralizovaným napájením v síti DASH, můžete si být vždy jisti jeho spolehlivostí pro všechny zúčastněné strany. Ať už se jedná o zákazníky, obchodní partnery nebo investory.

Klientské knihovny

Ať už je jazyk jakýkoli, na DASH máte přístupnost, abyste pochopili infrastrukturu blockchainu. Velké množství klientských knihoven eliminuje typické složitosti spojené s funkcí sítí založených na blockchainu.

Okamžité potvrzení dat

Jak bylo uvedeno výše, ve srovnání s jinými blockchainovými sítěmi jsou data ukládána a potvrzována na konsensuálním algoritmu DASH rychlostí blesku. Tato platforma, která vytváří surrealistický uživatelský zážitek, má výhody úložiště bez zásahu obvyklých kompromisů UX.

DAPI

DAPI je HTTP API odhalující koncové body JSON-RPC a gRPC. Prostřednictvím těchto koncových bodů mohou vývojáři odesílat a získávat data aplikací a také dotazovat se na blockchain Dash.

Vývojáři mají stejný přístup a zabezpečení jako úplný uzel s DAPI bez jakýchkoli dalších nákladů a režijních nákladů na údržbu. Konvenční API mají obrovské množství stížností, včetně výpadku napájení, ale s klienty DAPI jsou schopni propojit různé instance prostřednictvím klientské knihovny. Zdroj pro DAPI i dapi-client je dostupný na GitHubu.

Disk

Decentralizované úložiště, vytváří prostředek pro uzavírání smluv o datech, takže mohou být uložena pro konsensuální ověřování a validaci dat vytvořených uživatelem. Zde je vytvořen datový kontrakt obsahující aplikaci, podobný vytvoření schématu pro databázi orientovanou na dokumenty, jako je MongoDB. Po ověření smlouvy se data aplikace načtou na disk.

Není divu, že všechny tyto funkce zvyšují popularitu DASH. Například ve Venezuele již více než 800 obchodníků začalo aktivně používat DASH pro platby. Díky těmto funkcím je Dash stále populárnější po celém světě. Také zimbabwský start-up KuvaCash, který získal prostředky na decentralizovaném systému financování Dash, používá DASH, aby nabídl alternativu k národní měně.

V Americe DASH financoval Alt Thirty-Six, platformu, která usnadňuje platby pro americký konopný průmysl. V Londýně je v provozu mnoho bankomatů hostujících DASH. Zdá se, že DASH coin zcela změní globální horizont plateb.

Cena DASH – historie

Aby bylo možné provést co nejpřesnější předpovědi a technickou analýzu Dash, jedním z nejdůležitějších kroků je analýza minulé výkonnosti Dash.

Krátce poté, co se DASH objevil na burze v roce 2014, přišel jeho první velký nárůst a mezi dubnem a květnem jeho cena vzrostla z 5,847417 dolaru na 15,9679 dolaru – značný skok, který odrážel obrovské množství raného zájmu investorů. Jeho růst byl po zbytek let 2014, 2015 a 2016 mnohem pomalejší, přičemž jeho cena se obecně pohybovala mezi 15 a 25 dolary.

Na rozdíl od mnoha jiných kryptoměn zaznamenala cena DASH extrémní růst téměř po celý rok 2017. V lednu 2017 byla cena 43,82 USD. Do září 2017 se vyšplhal až na neuvěřitelných 50,49 dolaru. Mezi říjnem a prosincem 2017 jeho cena vyskočila z 50,50 dolaru na 61,14 dolaru – než o rok později v prosinci 2018 klesla zpět na 47,26 dolaru.

Překvapivě ve fázi Covid-19, kdy všechny ostatní měny vykazovaly tristní výkon, Dash vykázal drastickou změnu kolísající mezi 75 až 90 dolary. DASH tak získal důvěru investorů a zaznamenal velký nárůst dynamiky.

Predikce ceny DASH od expertů

Být kotován na většině burz dává Dash výhodu udržitelnosti. Token ukazuje obchodní objem 446 623 207,10 USD. I když to mnozí odborníci považují za býčí token, existuje mnoho těch, kteří toto digitální aktivum znehodnocují.

Dash do roku 2026 dosáhne ceny kolem 247,94 USD podle předpovědi Digital Coin.

Digital Coin Price

Zcela záleží na pohybu konkurentů a náladě na trhu. Lze předvídat cestu přinejlepším k 200 USD.

Komunita Reddit

Podle predikce ceny Dash od společnosti TradingBeasts by se do konce roku 2023 měla mince snadno kývat kolem 133,414 USD.

Trading Beasts

Prognóza Dash, kterou provedl Walletinvestor, naznačuje, že mince by se v příštích pěti letech mohla dostat kolem 311,060 USD .

Wallet Investor

Pokud se podíváme na předpověď Dash, lze předvídat, že by se coin pohyboval v cenovém rozpětí 161 USD do roku 2024.

Long Forecast

Predikce ceny DASH 2022

Nyní, když jsme zrekapitulovali, jak přesně DASH funguje, začněme tím, že se podíváme na předpovědi cen DASH pro rok 2022.

Pro DASH existují lepší vyhlídky, společnosti jako LongForecast.com, které vytvářejí různé predikce, získaly trakci. Vzhledem k tomu, že se investoři nesetkají s velkými růsty cen, mohou se rozhodnout přečíst si další předpovědi, které zní optimističtěji.

Predikce ceny DASH 2023

Na základě predikce ceny Dash se očekává, že mince by mohla v roce 2023 dosáhnout 89,89 USD. Živě viditelná divergence dává kupujícím kontrolu nad dalším směrem, kterým se bude cena Dash ubírat.

Predikce ceny DASH 2024

Podle prognózy ceny Dash by cena mince mohla v roce 2024 dosáhnout kolem 207,91 USD. Tento nárůst ceny může být užitečný pro obchodníky a investory.

Predikce ceny DASH 2025

Podle své predikce ceny Dash by mince mohla do konce roku 2025 dosáhnout maxima téměř 270,93 USD a minima 201,15 USD.

Predikce ceny DASH 2026

Předpokládá se, že cena Dash dosáhne 347,94 USD v roce 2026. Přestože prognóza Dash na příštích pět let je smíšená, dlouhodobá předpověď ceny DASH coinů se zdá být pozitivní, přičemž žádní analytici nevěří, že kryptoměna DASH bude v roce 2026 bezcenná.

Je Dash mrtvý?

Dash určitě utichl ve svém úsilí stát se špičkovou kryptoměnou a klesl na 76. pozici v tržní kapitalizaci. Ve vývoji případů použití je DASH pomalejší, ale rozhodně ne mrtvý, což lze dokázat z předpovědi ceny coinů Dash. .

Je Dash forkem Bitcoinu?

Dash je technicky fork Litecoinu, ale Litecoin je fork Bitcoinu, takže existují vazby mezi Dash a původním bitcoinovým blockchainem, ale je těsněji spojen s Litecoinem.

Je Dash lepší než Bitcoin?

Pokud jde o rychlost transakcí a poplatky, Dash je určitě lepší než Bitcoin. Průměrná doba zpracování transakce Dash je sotva 2,5 sekundy, což je mnohem více než Bitcoin.

Dosáhne Dash 1 000 USD?

Podle některých předpovědí bychom mohli vidět cenu DASH dosáhnout 270,93 USD do konce roku 2025. Do roku 2031 je velmi malá šance, že cena Dash dosáhne 1000 USD.

Kolik Dash Coinů existuje?

K dispozici je celková zásoba 10 920 589 DASH Coinů. Do konce roku 2025 dosáhne své celkové zásoby.

Nabízí DASH úplnou anonymitu pro všechny transakce?

DASH zvyšuje soukromí uživatelů šifrováním dat odesílatele, množství a příjemce v rámci transakcí s jedním podpisem publikovaných ve veřejné knize blockchainu.

Je DASH podvod nebo legální?

Přes všechny debaty a kontroverze je DASH velmi zdravý a aktivní ekosystém.

Kde mohu koupit Dash?

Právě teď si můžete koupit DASH na hlavních kryptoburzách, včetně Binance.

Originální článek Předpověď ceny Dash 2022 – 2026 pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *