Potenciální cesta Bitcoinu – přehled

Úroveň 40 000 dolarů zůstala neporušena a v době psaní tohoto článku se Bitcoin obchoduje za 43 000 dolarů. Prohlášení Fedu bylo učiněno (a zpracováno trhem), americký CPI byl aktualizován. Jaká je poteciální cesta BTC? Pojďme zkontrolovat metriky.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Bitcoin a kryptoměny

Potenciální cesta BTC

30denní výnos v posledním měsíci klesá. Po prosincovém poklesu tento ukazatel na pozadí pokračujícího poklesu cen stabilně rostl a vytvořil silnou býčí divergenci. Nyní se vrátila na prahovou úroveň a blíží se k nule. Pokud bude překonána, očekáváme několik týdnů vzestupného pohybu.

1

Ukazatel trendu 30denní akumulace ukazuje, že maloobchodní hráči jsou poměrně sebevědomí v akumulaci BTC.

11

Poměr citlivosti nabídky je založen na dominanci nabídky stablecoinů i BTC. To je indikátor střednědobého trendu, který je stále v červených číslech a měl by se vrátit do zelených hodnot na několik týdnů růstu, ve které se dá doufat.

1111Číselný údaj o čistém zisku BTC již téměř 3 týdny signalizuje ztráty, zejména v důsledku fixace ztrát na straně krátkodobých držitelů. V posledních dnech je vidět několik zelených pruhů, které také indikují malé vybírání zisku na 44 tisíc dolarech.

22

Realizovaná cena pro krátkodobé držitele klesla na 50,9 tisíc dolarů a tržní cena zůstává pod realizovanou úrovní. Dokud tomu tak bude, hrozba další korekce na trhu (ne nutně okamžité) zůstává relevantní.222Míra financování pro perpetualní futures se na Binance i FTX dostaly do záporných čísel. Pokud bude cena nadále růst a financování zůstane záporné, bude to silný býčí signál, že trh je připraven na zdravý růst, což naznačuje, že iniciativa je na straně spotových kupujících.

Na Binance je negativně financováno více než 20 obchodních párů. To je další skvělý signál pro býky.

Čistý příliv BTC na burzy je záporný, i když hodnoty jsou malé.

2222

Souhrn:

  • Míra financování na Binance a většině ostatních burz jsou záporné. Toto je býčí signál.
  • Čistý příliv BTC na burzy je negativní.
  • Medvědi mají určitou výhodu, dokud se trh nevzpamatuje nad průměrnou kupní cenu pro krátkodobé držitele, 50,9 tisíc dolarů.
  • Očekávaná volatilita i přes nedávný pohyb cen stále klesá a to je důvod k větší opatrnosti při obchodování.
  • Dlouhodobí držitelé své coiny neprodávají.
  • Očekáváme určitou konsolidaci, než budou otestovány nejbližší úrovně odporu (46-48 000 dolarů).
  • Růst v prvním čtvrtletí bude pro většinu investorů obdobím vybírání zisků, protože ve druhém čtvrtletí se očekává velké množství odblokování rizikového kapitálu a opatření Fedu.

Nenechte si ujít naše video: Jak obchodovat na Binance – návod

Originální článek Potenciální cesta Bitcoinu – přehled pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *