Po Blackrocku další společnost investuje velké peníze do kryptoměn uprostřed poklesu

V den, kdy Coinbase oznámila své partnerství s Blackrockem, díky kterémů uživatelé vlastnící digitální aktiva na burze, přístup k Aladdinu, což je sada pro správu aktiv, je v krypto ekosystému další masivní zpráva. V současné době čelí několik společností v kryptoprůmyslu problémům v podobě likvidací a snížení aktivity uživatelů. Přesto i za těchto okolností nějkolik společností zyšují svou expozici vůči kryptoměna. Zmíněné známení BlackRock bylo přijato pozitivně akciovým trhem a akcie COIN v jednu chvíli vzrostly přibližně o 40 %.

Expanze společnosti Revolut pokračuje

Fintech společnost Revolut pokračuje ve svých operacích v oblasti kryptoměnových služeb poté, co nedávno získala povolení k provozu v Singapuru. Společnost ve čtvrtek nedávno uvedla, že plánuje další rozšiřování krypto služeb zvýšením počtu zaměstnanců.

Podle zprávy agentury Bloomberg společnost očekává nárůst počtu zaměstnanců v kryptoměnách o 20 %. Nábory by mohly během příštích šesti měsíců posílit týmy Revolutu v Evropě, Velké Británii a USA. Toto je zvláště vítaný krok pro krypto komunitu, protože kryptoekosystém je nadále svědkem medvědího prostředí. Několik společností v poslední době oznámilo propouštění, zatímco mnoho dalších zastavilo nové náborové plány.

Aby společnost Revolut dodala na síle svého týmu souvisejícího s kryptoměnami, plánuje najmout zaměstnance pro role v reklamě, dodržování předpisů a prevenci finanční kriminality a právní týmy. Nábor pravděpodobně pomůže Revolutu dále rozšířit nabídku kryptoměn. Emil Urmanshin, generální manažer kryptoměn Revolut, řekl, že jeho společnost považuje kryptoměny za „dlouhodobou hru a v kryptoprůmyslu zůstává optimistická “. Crypto business v současné době tvoří asi 5 až 10 procent celkových příjmů Revolut, dodal.

“Ačkoli došlo k otřesům, zájem o krypto aktiva vzrostl a stále máme více zákazníků obchodujících s kryptoměnami než v červenci 2021.”

Nabídka kryptoměn na vzestupu

Společnost v poslední době rozšiřuje svou nabídku kryptoměn. Jeho celkový počet virtuálních měn je nyní více než 80. Ve středu Revolut přidal na svou platformu až 22 nových tokenů, uvádí zpráva. Za posledních 12 měsíců se zákaznická základna související s kryptoměnami Revolut rozšířila o více než 290 %.

Na regulační frontě není kryptoměnová služba Revolut v současnosti regulována britským úřadem pro finanční chování (FCA). Fintech společnost po obdržení dočasných licencí čeká na schválení trvalé registrace.

Originální článek Po Blackrocku další společnost investuje velké peníze do kryptoměn uprostřed poklesu pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *