Nová trading platforma pomáhá hledat krypto se 100x potenciálem

Již nějakou dobu existuje mainstreamové povědomí o obrovském potenciálu Web3 ve funkčních sektorech, jako jsou digitální finance a technologie. Ovšem jen málo z nich už pracuje na onom přechodu kvůli požadovaným technickým znalostem pro přijetí. A právě proto je tu nová krypto platforma řízená nástroji, Launchpad XYZ, která si dala za cíl vyřešit roztříštěné přijetí sféry Web3.

Launchpad XYZ – Nová trading platforma

Platforma Launchpad XYZ chce začít překlenovat propast mezi přechodem Web2 a Web3 a poskytnout tak portál pro ty nejlepší projekty v blockchainovém prostoru, který rovněž i nabídne svým uživatelům plnou kontrolu nad jakýmikoli aktivy a nástroji.

Cílem celého projektu Launchpad XYZ je především vytvoření kurátorského portálu s Web3 projekty a funkcemi, které jsou přístupné všem. Inovativní platforma se snaží poskytnout komunitám založeným na Web2 všechny potřebné nástroje pro analýzu, obchodování a investování do užitkových tokenů, raných předprodejů, NFT a rozdělených aktiv prostřednictvím svého decentralizovaného směnného ekosystému.

Uživatelé tak budou moci přistupovat k produktům decentralizovaného financování (DeFi), decentralizovaným aplikacím (dApps), metaverse a mechanismům hraní her prostřednictvím obchodního terminálu projektu. Rovněž budou mít také přístup k ověřeným datům a smlouvám odolným proti neoprávněným manipulacím a zároveň jim i usnadní na míru šité špičkové zkušenosti na trhu.

Jádrem platformy je její Web3 peněženka. Launchpad o této peněžence tvrdí, že se stane globálním standardem digitální identity. Uživatelé budou moci přistupovat ke svým kryptografickým aktivům a NFT a ovládat je prostřednictvím této Web3 peněženky a procházet skrz dApp a DeFi sférou.

Hlavním cílem rychle se rozvíjejícího digitálního ekosystému je vytvořit platformu, kde uživatelé najdou tzv. vše na jednom místě. Od tohoto stanoveného cíle si platforma slibuje především, že by mohl přivést ještě mnohem více nováčků, kteří se k platformě připojí. Uživatelé tak budou moci přistupovat ke všem nástrojům souvisejícím s jejich nejrůznějšími zájmy z jediné platformy.

Obchodníci s kryptoměnami, investoři a finanční analytici mohou využít platformu pro velkou návratnost investic tím, že například budou mít včasných informace ohledně předprodejů Web3, NFT ground floor launch, tokenů za nízkou cenu a řady funkcí dApp a DeFi.

Předprodej

Nativním tokenem projektu je token LPX, který je aktuálně možné koupit v předprodeji. Do dnešního dne se v předprodeji vybralo už více jak 558 tisíc USD. Cena tokenu je 0,0445 USD.

Exponenciální případy použití a humbuk okolo tokenu LPX tak vzbudily nemalý zájem obchodníků a investorů, kteří chtějí využít nízké ceny tohoto aktiva k získání pozdějších výnosů.

Koupit Launchpad XYZ

Originální článek Nová trading platforma pomáhá hledat krypto se 100x potenciálem pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *