Nejlepší altcoiny, které koupit 17. března – LHINU, FGHT, CCHG

V tomto článku si představíme tři nejlepší altcoiny, do kterých investovat právě dnes. Jedná se o altcoiny krypto projektů – Love Hate Inu, FightOut a C+Charge.

Zajímavé altcoiny ke koupi

Altcoin LHINU – projekt Love Hate Inu

Jedním z nejžhavějších altcoinů současnosti je altcoin LHINU, který je součástí nové revoluční hlasovací platformy Love Hate Inu, jenž pomalu dobývá svět.

Projekt Love Hate Inu si dal za cíl přinést do krypto průmyslu několik unikátních funkcí a zároveň i nový způsob využití technologie blockchain. Love Hate Inu zaujal krypto komunitu především svou kombinací systému Vote-to-Earn s meme mincemi. A právě díky této kombinaci očekává mnoho analytiků, že nativní token projektu LHINU může v dlouhodobém horizontu předčít úspěchy známějšího Shiba Inu.

Uživatelé této hlasovací platformy mohou hlasovat v anketách a zúčastnit se průzkumů na nejrůznější témata. Mohou dát najevo svůj názor na známé osobnosti jako Donald Trump, Elon Musk, Cristiano Ronaldo a mnoho dalších. Nemáte je rádi nebo je milujete? Díky Love Hate Inu tak mají uživatelé platformy skvělou příležitost sdílet svůj vlastní názor a ještě za to vydělat  kryptoměny.

Platforma do budoucna plánuje také navázat partnerství se značkami a společnostmi v rámci provádění průzkumů a i jejich možné zapojení se do sponzorovaných anket, kde budou moci uživatelé například vydělávat NFT nebo tokeny LHINU odevzdáním svého hlasu.

Investoři se aktuálně mohou zapojit do předprodeje Love Hate Inu, který sice byl spuštěn teprve před týdnem, ale i přesto se už podařilo získat více než 700 tisíc dolarů.

Zúčastnit se Love Hate Inu

Altcoin FGHT – projekt FightOut

Druhým altcoinem, který si představíme, je altcoin FGHT. Tento altcoin patří k move-to-earn projektu FightOut, jenž hrdě stojí včele rodící se revoluce v dosavadním vnímání fitness a metaverse. FightOut přináší netradiční propojení fitness aplikace a řetězce fyzických posiloven s cílem motivovat uživatele ke zlepšení jejich fyzické kondice formou odměn.

FightOut se od jiných konkurenčních projektů liší hlavně v tom, že svým uživatelům kromě kroků sleduje i jejich další fitness aktivityKaždý uživatel dostane v rámci aplikace svého avatara, který ho reprezentuje ve světě metaverse. Avatar se bude vyvíjet a měnit přesně tak, jak se bude vyvíjet a měnit tělo uživatele v reálném světě.

Projekt FightOut má své dva tokeny. Nativním tokenem platformy je token FGHT a token REPS slouží k vyplácení odměn. FightOut si pro své fanoušky a investory kromě bohatého bonusového programu také připravil mnoho zajímavých odměn a soutěží.

Jedním z ambiciózních plánů platformy je také celosvětové spuštění fyzických posiloven vybavených nejmodernějším dostupným vybavením, které budou spolu s tím i poskytovat funkce založené na Web3, jako jsou digitální zrcadla zobrazující profil uživatele a senzory sledující tréninky pro virtuální trénování. Jedna z prvních tělocvičen by měla být slavnostně otevřena již ve druhém čtvrtletí roku 2023 s tím, že další tělocvičny budou následovat a to ve velkých městech po celém světě.

Investoři, kteří by se ještě rádi do tohoto projektu zapojili, by už neměli dlouho váhat, jelikož se předprodej pomalu blíží ke svému konci. Předprodej bude ukončen již 31. března 2023 a následné zalistování tokenu FGHT na CEX proběhne 5. dubna 2023 za cenu 0,0333 USDT.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Altcoin CCHG – projekt C+Charge

Třetí a zároveň poslední altcoin, který si dnes představíme, je ovšem ze zcela jiného soudku. Altcoin CCHG, který je nativním tokenem projektu C+Charge, je aktuálně jedním z těch nejzajímavějších “zelených” tokenů, který si mohou investoři koupit v předprodeji. C+Charge je totiž projekt, který si dal za cíl velmi výrazně zjednodušit a zefektivnit celý proces nabíjení a zároveň i rozšířit počet nabíjecích stanic po celém světě, jenž už je aktuálně nedostačující.

C+Charge tak přináší zajímavé řešení v otázce nabíjení elektromobilů. Projekt chce vytvořit takový ekosystém, který by v budoucnu zahrnoval platební síť P2P, token CCHG a NFT, přičemž token CCHG bude sloužit hlavně k placení za nabíjení elektromobilů, které by mělo vypadat v budoucnu asi následovně. Řidič elektromobilu dostane od aplikace upozornění, že vůz je již skoro vybitý, aplikace C+Charge řidiči lokalizuje nejbližší nabíjecí stanici, zde si svůj vůz nabije, zaplatí pomocí tokenů CCHG a jako dárek dostane uhlíkový kredit, který si následně může směnit za NFT.

C+Charge dále oznámil, že 31. března uvede jeho nativní token CCHG centralizovaná burza BitMart. Pro projekt je to velký úspěch, jelikož jde o kryptoměnovou burzu, která zaznamenává 24hodinový obchodní objem přes 500 milionů dolarů. BitMart je dostupná ve 180 zemích a nabízí více než 700 obchodů, které budou od 31. března 2023 zahrnovat i CCHG/USDT.

Další zajímavostí je to, že C+Charge začal spalovat všechny tokeny, které nebyly prodány v příslušné fázi předprodeje. Zatím byly spáleny zbylé tokeny z fáze 2 (35 658 291 tokenů CCHG) a z fáze 3 (35 815 716 tokenů CCHG). Toto spalování má vliv na zvýšení hodnoty zbývajících tokenů, což ve výsledku přináší prospěch především stávajícím držitelům CCHG.

V neposlední řadě je také potřeba zmínit i navázání spolupráce s Flowcarbon, díky které budou moci řidiči EV získávat uhlíkové kredity ve formě GNT (Goodness Native Token) za každé nabití jejich vozu. Jedná se o velký krok, který uhlíkové kredity přiblíží více i drobným spotřebitelům, jež byli pro ně doposud obtížně získatelné.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Originální článek Nejlepší altcoiny, které koupit 17. března – LHINU, FGHT, CCHG pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *