Nejlepší altcoiny 23. května – ECOTERRA, DLANCE, Ai, SPONGE

V tomto článku jsem vybrali celkem čtyři zajímavé altcoiny, které lze dnes koupit, a to na základě jejich jedinečných konceptů, užitečnosti, solidní technické analýze a velkého potenciálu.

4 altcoiny k nákupu

ECOTERRA – Ecoterra

Ecoterra je nový krypto projekt šetrný k životnímu prostředí. Jedná se zajímavý decentralizovaný ekosystém, který se vyznačuje výkonným systémem Recycle-to-Earn (R2E). Ecoterra chce motivovat jak širokou veřejnost, tak i jednotlivé podniky v boji proti změně klimatu. Své uživatele tak chce motivovat za jejich úsilí především formou odměn v podobě tokenů ECOTERRA.

Platforma Ecoterra vyvíjí mobilní aplikaci, která uživatelům umožní se zapojit do různých činností, jako je například čištění pláže, recyklace použitých plastů, skleněných lahví, hliníkových plechovek a mnoha dalších.

Aplikace poté nasměruje uživatele k nejbližším reverzním prodejním automatům (RVM), kde mohou uložit tyto materiály k recyklaci a za své úsilí poté obdrží tokeny ECOTERRA. Platforma navíc nabízí centrum pro kompenzaci uhlíku, kde mohou investoři zelené iniciativy utratit své tokeny ECOTERRA na projekty šetrné k životnímu prostředí, jako jsou výsadby stromů, stavby solární a větrné energie nebo vzdělávání další generace o důležitosti recyklace.

V současné době je možné altcoin ECOTERRA pořídit v rámci předprodeje za cenu 0,0085 USD, přičemž bylo v předprodeji už vybráno přes 4,2 milionu USD. Cena tokenu ECOTERRA při zalistování na burzách je stanovena na 0,01 USD.

Koupit ECOTERRA

DLANCE – DeeLance

Jedním z dalších zajímavých altcoinů, který je možný koupit v rámci předprodeje je altcoin DLANCE.

Token DLANCE pohání celý ekosystém DeeLance, nový projekt založený na Web3, jehož cílem je způsobit revoluci v náborovém průmyslu, který má aktuálně hodnotu 761,6 miliardy USD. Platforma DeeLance proto obsahuje technologii blockchain, nezastupitelnou technologii (NFT) a metaverse k vytvoření pracovního prostoru založeného na Web3 pro nezávislé pracovníky a zaměstnavatele, ve kterém budou moci mezi sebou spolupracovat, navazovat nové kontakty a obchodovat se službami. Navíc nezávislí pracovníci budou moci na platformě tokenizovat své přidělené projekty prostřednictvím technologie NFT jako formu vlastnictví svého obsahu.

Platby za služby nezávislých pracovníků budou následně uvolněny a vlastnictví smlouvy automaticky převedeno v okamžiku, kdy zaměstnavatelé schválí předložené úkoly. Platby jsou řízeny inteligentními smluvně podporovanými escrows, které nabízejí transparentnost a bezpečnost uživatelům unaveným manipulací a podvodnými činy.

Na metaverse DeeLance mohou náboráři i kreativci komunikovat, spolupracovat, inzerovat portfolia, pronajímat kanceláře, pořádat schůzky, vést pohovory, vybírat kvalifikované kandidáty a mnoho dalšího. Platforma se dále vyvíjí a to i díky umělé inteligenci (AI), protože obsahuje algoritmy umělé inteligence, které doporučují kvalifikované kandidáty zaměstnavatelům pro rychlejší zaměstnání.

Investoři, kterým se tato inovativní myšlenka DeeLance líbí, si mohou nyní koupit nativní token DLANCE v rámci probíhajícího předprodeje. Token DLANCE je možné koupit za cenu 0,033 USDT, přičemž do dnešního dne bylo vybráno v předprodeji už více než 999 tisíc USD. DeeLance tak má už na dosah překonání dalšího milníku, kterým je získání 1 milionu USD.

Koupit DeeLance

Ai – AiDoge

V pořadí třetím altcoinem vhodným k nákupu je i altcoin Ai. Projekt AiDoge je založen na fenoménu sloučení prostoru meme a umělé inteligence (AI) poháněného sofistikovanou technologií generování memů. Tento virální meme coin poháněný umělou inteligencí se aktuálně nachází v předprodeji a nadále se rychle vyprodává. Během několika týdnů totiž už překonal hranici 11 milionů USD.

Vzhledem k tomu, že předprodej tohoto meme coinu má stanovený strop 14,9 milionu USD, tak může trvat už jen týden nebo dokonce i méně, než se předprodej vyprodá, přičemž další prioritou je jeho debut na burzách. Aktuální částka vybraná v předprodeji činí 11,98 milionu USD s cenou 0,0000324 USD za token Ai.

Hlavní hnací silou předprodeje AiDoge je jeho revoluční vybudování sociálního ekosystému, který uživatelům umožňuje vytvářet meme pomocí špičkové technologie umělé inteligence AiDoge. Uživatelé také získají krypto odměny za kreativitu a viralitu vytvořených meme.

Díky zavedení nového modelu meme-to-earn (M2E) do krypto prostoru mohou tvůrci zveřejňovat své meme na veřejných zdech a komunita o nich může následně hlasovat. Nejlepší meme pak budou propagovány na webových stránkách platformy a tvůrci budou odměněny tokeny Ai.

Koupit AiDoge

SPONGE – Spongebob

Altcoin SpongeBob je novým hitem na trhu s meme coiny a jeho popularita mezi širokou veřejností stále roste.

Token SPONGE je často přirovnáván k dalším meme coinům jako jsou $PEPE a $TURBO, které v posledních týdnech vykazovaly obrovské zisky. Na rozdíl však od těchto meme coinů nemá token SPONGE žádnou užitečnost ani Roadmapu a slouží pouze pro zábavu. Token SPONGE má téměř neomezený potenciál rozvoje ve srovnání s $PEPE, a to díky svému mezigeneračnímu dosahu a neomezenému globálnímu kulturnímu prostoru.

Jak dokazuje i rychlý růst kryptoměny nejen na sociálních sítích, všichni nadále projevují velký zájem o tento altcoin. Od prvního veřejného prodeje tokenu 4. května se tržní hodnota zvýšila o skoro 40 milionů USD, což naznačuje rostoucí trend o 1 038 %.

Aktuálně se token SPONGE obchoduje za 0,0003705 USD, což představuje pokles o 21 % oproti předchozímu dni. Navzdory poklesu hodnoty má aktivum 24hodinový objem obchodování ve výši 7,9 milionů USD, přičemž má relativně skromnou maximální zásobu 40,4 miliardy tokenů.

Koupit SPONGE

Originální článek Nejlepší altcoiny 23. května – ECOTERRA, DLANCE, Ai, SPONGE pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *