MoonPay spolupracuje se společnostmi Fox a Universal Pictures, aby představila platformu NFT

Start-up pro platby kryptoměnami MoonPay spojil své síly s Fox Corporations, Universal Pictures a Death Row Records, aby spustili platformu pro NFT. HyperMint umožní společnostem a jednotlivcům razit miliony digitálních sběratelských předmětů denně pomocí technologie blockchain.

MoonPay vstupuje do sektoru NFT

V nedávném rozhovoru pro CNBC Ivan Soto-Wright – generální ředitel společnosti MoonPay – prozradil, že primárním cílem HyperMint je umožnit agenturám, podnikům a velkým značkám připojit se k sektoru NFT vydáním jejich vlastních digitálních uměleckých děl.

„Potenciál NFT přesahuje sběratelství; je to utilita. Do těchto NFT můžete v průběhu času naprogramovat v podstatě cokoli, a proto jsme se rozhodli zaměřit se na tuto novou nabídku produktů. To skutečně umožňuje tento posun; abychom v těchto NFT překročili sběratelství a programovou užitečnost.

Jednatel také argumentoval, že iniciativa bude zvláště přínosná pro partnery MoonPay – filmová studia Fox Corporations a Universal Pictures a americkou nahrávací společnost – Death Row Records.

Death Row, založená v roce 1991 Dr. Dre a dalšími hudebníky, vydala alba rapových ikon jako 2Pac a Tha Dogg Pound. Začátkem tohoto roku značku koupil Snoop Dogg s úmyslem oživit její minulou slávu.

MoonPay umožňuje klientům nakupovat a prodávat kryptoměny pomocí bankovních převodů, kreditních karet nebo mobilních peněženek, jako jsou Apple Pay a Google Pay. Navzdory současné ponuré situaci na trhu digitálních aktiv zůstává Soto-Wright býčí a uvádí, že tato fáze je součástí její povahy:

„Pro kryptoměny to bylo několik drsných měsíců. Už jsem viděl mnoho z těchto různých cyklů. Viděl jsem tento film. Vždy budou období volatility. Je to zcela nová třída aktiv a my máme zcela novou podmnožinu této třídy aktiv, kterou jsou NFT.“

Start-up před dvěma měsíci uzavřel kolo financování 87 milionů dolarů, kterého se zúčastnila řada celebrit, včetně bývalé tenisové šampionky Marie Šarapovové, kanadského zpěváka Justina Biebera, hollywoodského herce Bruce Willise a rappera Snoop Dogga.

Kromě toho MoonPay v průběhu let komunikovala s mnoha dalšími celebritami a často stála jako prostředník, když tito lidé nakupovali NFT.

Originální článek MoonPay spolupracuje se společnostmi Fox a Universal Pictures, aby představila platformu NFT pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *