Lattice Capital získala miliony dolarů pro druhý krypto fond

I v době, kdy se moc krypto investičním fondům nedaří a některé z nich dokonce vyhlásily bankrot, existují i světlé výjimky. Jednu takovou si trochu blíže představíme v tomto článku.

Lattice Capital a její fond

Společnost rizikového kapitálu Lattice Capital se zaměřuje především na krypto projekty a protokoly v rané fázi. Nyní oznámila, že získala 60 milionů dolarů pro svůj druhý fond. Díky tomu tak ztrojnásobila kapitálový závazek ze své první peněženky, kterou má od loňského srpna.

Druhý fond společnosti fond Lattice Capital II byl spuštěn v únoru letošního roku. Celý proces funguje tak, že Lattice vypíše z fondu šeky o nominální hodnotě 500 tisíc až 1,5 milionu dolarů a prostřednictvím těchto šeků poté investuje do 40 až 50 společností. V současné době je kapitál vložen již to devíti společností, z čehož jen jedna společnost byla veřejně oznámena. Potvrzenou společností je startup Optic, zabývající se používáním umělé inteligence k ověřování nezaměnitelných tokenů.

“Nadále jsme ohromeni talentem, který vstupuje do krypto prostoru, a vítáme medvědí trh jako výhodný čas pro angažované investory, jako jsme my, abychom spolupracovali se slibnými novými projekty, které jsou stejně nadšené, že staví medvědy jako býk,” řekl Zajko, generální partner společnosti.

Lattice Capital je v krypto průmyslu jedinečná tím, že se zaměřuje na práci se zakladateli společností, do kterých následně investuje. Pomáhá jim vytvářet strategie pro uvedení na trh a zaměření se na rané investice společnosti. Výhodou společnosti je rovněž silná vazba na kryptoburzu CoinList.

Originální článek Lattice Capital získala miliony dolarů pro druhý krypto fond pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *