Investoři do kryptoměn jsou atraktivnější a chytřejší – průzkum

Poslední průzkum společnosti Cryptovantage zjistil, že investoři do kryptoměn jsou vnímáni jako atraktivnější, chytřejší a bohatší než neinvestoři. Něco málo přes tři čtvrtiny respondentů uvedlo, že pravděpodobně půjdou s někým na rande, pokud jejich profil v seznamovací aplikaci zmiňuje kryptoměny. Přibližně 69 % dotázaných kryptoinvestorů však přiznalo, že jejich vztah skončil, protože investovali do kryptoměn.

Krypto investoři jsou vnímáni příznivěji než neinvestoři

Nový průzkum, který se snažil zjistit, zda investice do kryptoměn činí člověka atraktivním, zjistil, že investoři do kryptoměn jsou považováni za atraktivnější. Podle výsledků průzkumu, ve kterém bylo dotazováno 1 002 Američanů, 50 % respondentek vnímá kryptoinvestory atraktivnějšími.

Asi 46 % respondentů vnímá kryptoinvestory jako žádanější, zatímco 42 % si myslí, že jsou chytřejší. Asi 34 % vnímá kryptoinvestory jako bohatší než neinvestoři. Mezitím si 40 % mužských respondentů myslí, že kryptoinvestoři jsou chytřejší.

crypto investors dating
Obrázek: Cryptovantage

Pokud jde o to, zda by uvažovali o randění s osobou, která ve svém profilu seznamovací aplikace zmíní krypto, studie zjistila, že „více než tři čtvrtiny respondentů by přejely prstem doprava po někom, kdo v seznamovací aplikaci zmiňuje, že je kryptoinvestor, a 55 % uvedlo, že je pravděpodobnější, že půjdou na rande nebo se setkají s někým, kdo investuje do kryptoměn.“

Na otázku, zda se kryptoměna používala k platbám na rande, 37 % respondentů odpovědělo, že platili kryptoměnami. Asi 31 % respondentů uvedlo, že to byl jejich partner, kdo platil kryptoměnami, zatímco 13 % uvedlo, že oba platily kryptoměnami.

V komentáři k výsledkům průzkumu Cryptovantage uvedl:

Výsledky našeho průzkumu také naznačují, že kryptoinvestoři by mohli získávat více shod v seznamovacích aplikacích než ostatní: Asi 76 % lidí uvedlo, že mají větší sklon přetáhnout doprava, pokud něčí seznamovací profil uvádí, že je kryptoinvestor. Lidé, kteří se identifikují jako LGBTQ, měli desetkrát vyšší pravděpodobnost, že po těchto profilech přejdou prstem doprava, zatímco u heterosexuálů byla šestkrát vyšší pravděpodobnost, že udělají totéž.

Neatraktivní profily s NFT

Nicméně pouhá zmínka o kryptoměnách, může také přitahovat špatné lidi,  jak potvrzují někteří respondenti průzkumu. Pro ilustraci, téměř 60 % respondentů „tvrdilo, že se na ně v seznamovací aplikaci zaměřoval krypto podvodník“.

nft profiles
Obrázek: Cryptovantage

U nezaměnitelných tokenů (NFT) průzkum zjistil, že jedna ze čtyř žen uvedla, že by nerandila s někým, kdo má profilovou fotku NFT.

Průzkum mezitím také zjistil, že investice do kryptoměn měly vliv na některé vztahy, přičemž 52 % respondentů potvrdilo, že po propadech kryptoměn jsou mezi partnery běžné hádky. Přibližně 44 % uvedlo, že jejich partner je posedlý investováním do kryptoměn.

Originální článek Investoři do kryptoměn jsou atraktivnější a chytřejší – průzkum pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *