Držitelům NFT se možná již brzy bude o 100 % lépe spát

Představte si situaci, kdy si konečně vyděláte tolik peněz, abyste si mohli koupit vaše vysněná NFT třeba i za několik stovek tisíc dolarů. Vše se zdá být v pořádku, ale jen do chvíle než se ráno vzbudíte a vaše digitální peněženka s nezaměnitelnými tokeny je prázdná. Že by to byl jen špatný sen? Bohužel pro někoho i krutá realita. Tomu teď však může být konec. Nevěříte? Pak je tu právě pro vás tento článek, který blíže nastíní co se chystá.

Ukradená NFT? Možná už jen ve špatném snu

Známému herci Sethu Greenovi před časem ukradli z jeho digitální peněženky NFT, stejně tak jako už mnoha jiným držitelům nezaměnitelných tokenů. Green ovšem držel NFT v celkové hodnotě několika milionů dolarů. A možná i proto se rozhodl k nečekanému kroku. Poprosil hackera, údajně mu zaplatil více než 100 tisíc dolarů, aby mu ukradené nezaměnitelné tokeny vrátil zpět.

Takovéto případy jsou však poslední dobou stále častější a ve společnosti se tak více než kdy dříve mluví o tom, jak by měly či mohly platformy NFT v těchto situacích pomoci jejich držitelům. “Nevýhoda” krypto odvětví je obzvláště ve vymáhání vlastnického práva, protože je založeno především na principech decentralizace a suverenity.

S tím se teď rozhodl něco udělat startup Upstream, což je plnohodnotná platforma bez kódu pro budování decentralizovaných autonomních organizací (DAO). Upstream představil nový produkt “Vault DAO”, který má zlepšit zabezpečení držitelů NFT.

“Vault DAO, řešení Upstream, funguje jako peněženka s více podpisy, kterou lze nakonfigurovat tak, aby vyžadovala odhlášení z více samostatných účtů pro autorizaci transakce jménem uživatele. Uživatel si může založit více účtů přímo prostřednictvím Upstream a může si vybrat prahovou hodnotu pro počet signatářů potřebných k provedení jakéhokoli daného typu návrhu, vysvětlil Taub, zakladatel a generální ředitel Upstream.

Originální článek Držitelům NFT se možná již brzy bude o 100 % lépe spát pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *