Další kryptoburza oznámila propouštění zaměstnanců

Krypto zima připravila o mnoho peněz nejen investory a to kvůli cenovým propadům drtivé většiny coinů, ale také připravila o zaměstnání mnoho odborníků z IT a marketingu, kteří se podíleli na vývoji a propagaci digitálních produktů. Mezi dlouhý seznam společností, které budou propouštět své zaměstnance patří singapurská kryptoburza Bybit, která se k celé věci postaví o něco více vědecky.

Další kryptoburza propouští

Snižování nákladů kryptoměnových společností je v současné době jednou z hlavních priorit a činností, které společnosti mohou pro svojí záchranu podniknout. Tyto kroky si ovšem vyžadují i odchod mnoha zaměstnanců. Singapurská kryptoburza Bybit plánuje propustit 30 % svých pracovníků, což se odhaduje na zhruba 2000 pracovníků. Ke svému rozhodnutí společnost vydala i prohlášení, ve kterém naznačuje důvody a postup propuštění.

“Bybit je vysoce závislý na profesionalitě a schopnostech rychlého provádění. Zkoumáme způsob, jak odstranit překrývající se funkce a vybudovat menší, ale agilnější týmy, abychom zlepšili naši efektivitu. Budou přezkoumány některé funkce a role, abychom zajistili, že zůstáváme stále flexibilní.“

Společnost ovšem plánuje pomoci svým již bývalým zaměstnancům tím, že jim poskytne odstupné a podpoří je při hledání nového zaměstnání. Kryptoburza Bybit má ve své databázi celkem 6 milionů registrovaných uživatelů, kteří jejích služeb využívají při obchodování kryptoměn, ale i například futures a spotových finančních instrumentů. Kryptoburza je také sponzorem týmu formule 1 F1 Red Bull Racing.

Originální článek Další kryptoburza oznámila propouštění zaměstnanců pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *