CoinCorner chce expandovat na Střední východ

Spojené arabské emiráty se staly v posledních měsících velmi vyhledávanou destinací pro expanzi krypto společností, které chtějí zejména v Dubaji nabízet své služby, díky místnímu přívětivému regulačnímu režimu. Nedávno oznámila největší světová kryptoburza Binance, že ji byla udělena licence právě v Dubaji, která jí umožní držet finanční prostředky tamních klientů, provozovat kryptoburzu a nabízet platby a služby úschovy. Nyní přišla další kryptoburza CoinCorner s oznámením, že chce také expandovat na Střední východ a to prostřednictvím navázání partnerství. S kým chce CoinCorner vytvořit nové partnerství a díky němu tak dobýt tento trh? To se dozvíte v tomto článku.

CoinCorner a Střední východ

Kryptoměnová burza CoinCorner, sídlící na ostrově Man, oznámila, že hodlá expandovat na celý Střední východ a to prostřednictvím partnerství se soukromou kanceláří Seed Group, kterou vlastní generální ředitel letecké společnosti Emirates a člen vládnoucí rodiny Dubaje Sheikh Saeed bin Ahmed Al Maktoum.

Díky partnerství s touto kanceláří vytvoří kryptoburza platformu pro nákup, prodej, přijímání, odesílání a ukládání bitcoinů a nabídne také tamním podnikům služby pro transakce v kryptoměnách.

“Kromě jednotlivců je také velký počet společností připraven přijmout bitcoin a další digitální měny jako zákonné platidlo pro budoucí transakce.” řekl Hisham Al Gurg, generální ředitel společnosti Seed Group.

Dalšími velkými krypto společnostmi, které již v uplynulých měsících získali licenci od tamního městského regulačního úřadu pro virtuální aktiva (VARA) a mohou tak poskytovat investorům obchodní služby jsou kryptoburzy FTX, Kraken a OKX.

Originální článek CoinCorner chce expandovat na Střední východ pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *