Coinbase rozšiřuje své pole působnosti

V posledních týdnech velké světové kryptoburzy usilovně pracují na získání regulačních souhlasů ve vybraných zemích světa. Jednou z těchto kryptoburz je i Coinbase, která nově získala regulační souhlas v zemi tulipánů. Proč si vybrala zrovna Nizozemsko? To se dozvíte v tomto článku.

Coinbase a Nizozemsko

Kryptoburza Coinbase oznámila, že získala regulační souhlas v Nizozemsku. Stala se tak první velkou celosvětovou kryptoburzou, která se úspěšně zaregistrovala u centrální banky Nizozemska De Nederlandsche Bank jako poskytovatel kryptografických služeb. Díky registraci může kryptoburza nabízet zákazníkům své krypto produkty a služby na nizozemském trhu.

Získání regulačního souhlasu v Nizozemsku byl jeden z dílčích kroků ve snaze společnosti rozšířit svou působnost po celém světě. Další registrace a žádosti o licence kryptoburzy současně probíhají na několika dalších hlavních trzích.

Jako součást ambice společnosti být nejdůvěryhodnější a nejbezpečnější krypto platformou na světě, jsme podnikli kroky ke spolupráci s vládou, tvůrci politik a regulačními orgány, abychom zodpovědně utvářeli budoucnost. Coinbase se pyšní tím, že je podnikem vedeným dodržováním předpisů. Nizozemsko je kritickým mezinárodním trhem pro krypto a jsem opravdu nadšená, že můžeme přinést potenciál krypto ekonomiky právě na tento trh.” uvedla Nana Murugesan, viceprezidentka pro mezinárodní a obchodní rozvoj Coinbase.

Coinbase však není jedinou velkou kryptoburzou, která rozšiřuje své pole působnosti. Aktivně se také rozšiřuje, a to konkrétně v Evropě, Binance. Tato největší světová kryptoburza nově získala regulační souhlas pro poskytování služeb souvisejících s kryptoměnami v Itálii, Španělsku a Francii.

Originální článek Coinbase rozšiřuje své pole působnosti pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *