Ceny NFT MetaKongz prudce klesají

NFT po nebývalém zájmu v minulém roce nyní zažívají strmý pád na dno. Jejich cena poslední měsíce zaznamenává pokles a to hlavně z důvodu ztráty zájmu uživatelů o ně. Nejinak tomu je i u projektu MetaKongz, který navíc řeší ještě interní rozepře. Jaké problémy nejvíce táhnou celý projekt ke dnu? To se dozvíte v dnešním článku.

NFT a jejich nekončící propad

Jihokorejský projekt MetaKongz je kolekce nezaměnitelných tokenových profilových obrázků, který je velmi populární hlavně mezi nadšenci NFT v Jižní Koreji. MetaKongz není žádným nováčkem na scéně. Mezi významné společnosti, se kterými spolupracoval, patří Hyundai Motor a Shinsegae Group.

Tento týden však zaznamenal MetaKongz na burze OpenSea pokles v průměru o více jak 17 %. Důvodem poklesu mají být hlavně interní problémy jako neshody mezi vedoucími pracovníky a hackování. Cena před neshodami a hackováním se pohybovala na burze v průměru kolem 3,27 ETH. Minulý měsíc cena poklesla na 1,2 ETH a tento týden až na 0,99 ETH.

Držitelé MetaKongz už byli dost znepokojení celou situací odehrávající se uvnitř týmu, a tak se rozhodli jednat. Podle dostupných informací požádali dva ředitele, aby odstoupili od projektu a zároveň vyzvali technologického ředitele a místního známého hackera Lee Doo-hee, aby převzal funkci jediného supervizora projektu. Držitelé jsou znepokojeni především s řízením celého projektu a sérií hackingů.

Originální článek Ceny NFT MetaKongz prudce klesají pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *