Cenová predikce meme coinů – Shitcoiny jsou opět v kurzu

Šílenství okolo meme coinů je v letošním roce opravdu obrovské. Na druhou stranu však mnoho z těchto projektů nemá žádný užitek a v některých případech jde dokonce jen o velmi chytrý marketingový trik, který má nalákat investory, aby se zapojili a investovali své finanční prostředky. Je proto velmi důležité, aby byl vždy investor velmi opatrný, co se týče investic do tzv. shitcoinů.

Shitcoiny jsou coiny bez potenciální hodnoty nebo použití, které jsou historicky hlavními lákadly ve světě kryptoměn. Známé jsou především pro svůj potenciál generovat výnosy ve výši až 50–500 % nebo dokonce i vyšší. Vzhledem k tomuto trendu jsme sestavili seznam tří coinů, které v poslední době vyvolaly velký zájem v krypto komunitě. To, co odlišuje některé z těchto coinů, je hlavně jejich schopnost nabízet služby a dokonce odměňovat investory.

3 coiny, které mají velký ohlas

COPIUM

Copium je netradiční a nejmodernější meme coin, který kombinuje humor, férovost, přátelství a potenciál finančního prospěchu. Tento projekt je založen na konceptu „vypořádání se“ se ztracenými příležitostmi a strachem z promeškání tzv. FOMO v krypto průmyslu. Projekt také dále svým uživatelům nabízí zábavu a lákavé pobídky prostřednictvím tokenomiky a speciálních airdropových nabídek.

Token COPIUM se chce stát se dominantním meme coinem v krypto prostoru a to kombinací exkluzivních cen nezaměnitelných tokenů, promyšlených pobídek a angažované komunity. To by následně mělo poskytnout jeho příznivcům jak zábavu, tak lukrativní vyhlídky.

Token COPIUM byl uveden na DEX Uniswap 18. května za cenu 0,001213 USD, kde se mu podařilo vygenerovat obchodní aktivitu přes 40 milionů USD za méně než 24 hodin. Aktuálně je token Copium také kótován na CoinMarketCap, kde se obchoduje za 0,0054 USD .

Za posledních 24 hodin však token Copium zaznamenal mírný pokles, a to konkrétně o 5,71 %, přičemž 24hodinový objem obchodování za poslední den činil 5,3 miliony USD. Trh COPIUM je navíc poháněn tzv. buzzem a nadcházejícím poklesem sbírky nezaměnitelných tokenů.

Koupit COPIUM

SPONGE

Token SpongeBob (SPONGE) je dalším nedávno vytvořeným meme coinem, který si vede velmi dobře.

Token SPONGE vyskočil až 85x výše oproti jeho zalistovací ceně na DEX Uniswap, a přestože od té doby zaznamenal značný pokles, tak je jeho aktuální cena stále asi 13x vyšší, než byla jeho zalistovací cena. Aktuální cena tokenu SPONGE na CoinMarketCap činí 0,000303 USD s 24hodinovým objemem obchodování 4,3 milionu USD. Za posledních 24 hodin SPONGE zaznamenal však další mírný pokles, a to o 18,1 %.

Zábavná meme mince by měla mít větší výdrž než mnoho jiných meme coinů, které se nedávno objevily a to hlavně z důvodu toho, že je tento token založen na značce SpongeBob SquarePants, které tímto vzdává hold.

Koupit SPONGE

AiDoge

AiDoge je dalším obrovsky výdělečným novým projektem. Tento inovativní projekt, který byl spuštěn teprve v dubnu letošního roku, je protokol generátoru meme založený na Ethereu.

Platforma AiDoge používá umělou inteligenci k vytváření výkonných a společensky relevantních meme, které odrážejí pocity a emoce uživatelů napříč širokým spektrem problémů dnešního světa. AiDoge funguje jako ChatGPT, ale pro meme používá rámec textové zadání, které si sám uživatel zvolí. K tomu navíc ještě využívá výkonné algoritmy ke generování výsledků. Meme jsou poté umístěny na veřejné zdi, kde mají možnost o nich uživatelé dále hlasovat, přičemž nejlepší tvůrci meme obdrží jako odměnu tokeny Ai.

Nativní token Ai se stal jedním z nejprodávanějších digitálních aktiv ve fázi předprodeje. Se současnou popularitou meme coinů získal tento token generující meme v předprodeji více než 12,7 USD. Zdá se tak, že toto krypto aktivum je na dobré cestě překonat v nadcházejících týdnech zisk Etheru ve výši 15 milionů USD. Token Ai se nyní prodává v rámci předprodeje za 0,0000328 USD.

Koupit AiDoge

Originální článek Cenová predikce meme coinů – Shitcoiny jsou opět v kurzu pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *