Bude se krypto zima prohlubovat nebo jsme viděli konečné dno?

Vzhledem k tomu, že většina aktiv na trhu s kryptoměnami po stresujícím období nadále dosahuje mírných zisků, Bitcoin (BTC) není výjimkou a dokonce se zdá, že jsem narazily na dno. Odborníci narazili na zajímavou podobnost, ktera by mohla znamenat býčí cenovou akci pro primární kryptoměnu a tím i zbytek trhu.

Zaznamenal Bitcoin konečné dno?

Konkrétně se Bitcoin v současné době řídí podobným vzorcem, který byl zaznamenám ve stejných dnech v roce 2015, což znamená, že podle analýzy by mohl být pro BTC připraven „masivní bull run“. Pokud se odrazí ode dna, ostatní kryptoměny ho budou následovat.

Nejpodobnější jsou dva indikátory: „1. Invertovaný a logaritmický MACD [pohyblivý průměr konvergence divergence] se pohybuje nad nulovou linií.” a „2. BTC padá do podpůrné zóny, kterou vytvořil horní knot měsíční svíčky v horní části předchozího cyklu.

Podle názoru analytika Trader Tardigrade:

“Následuje masivní BULL RUN.”

23a08395b4e346827571462d835d3c1b2f31a229

Také další pseudonymní kryptoměnový analytik Moustache vyjádřil názor, že Bitcoin by mohl být před bull runem. Svoje tvrzení podpořil historickou analýzou, která jde ještě dále do minulosti a pozoruje RHODL [realizovaná hodnota HODL] poměr.

f6c75af67309393c224e2590d19b6ffd7ed49678

„Samozřejmě, že krátkodobá panika může způsobit krátkodobý odraz. Bude to ale dlouhodobě pokračovat? Ještě nevím.”

Analýza ceny Bitcoinu

Mezitím Bitcoin nadále odmítá klíčovou úroveň odporu, kterou potřebuje pro vzestup směrem k 17 500 – 18 000 USD, kterou expert na obchodování s kryptoměnami Michaël van de Poppe identifikoval v oblasti kolem 16 600 USD.

V době psaní se primární kryptoměna obchoduje za 16 544 USD, což představuje nárůst o 0,27 % oproti předchozím 24 hodinám a 0,08 % ve srovnání se sedmi dny předtím. Bitcoin se konsolidoval po zprávách, že americká centrální banka by mohla ustoupit od své agresivní politiky zvyšování sazeb.

Středeční zápis z FOMC ukázal, že „podstatná většina účastníků usoudila, že zpomalení tempa růstu bude pravděpodobně brzy vhodné.“ Tato zpráva přichází, když inflace ve Spojených státech začíná zpomalovat po několika zvýšeních sazeb.

btcusd4

 

Po středečním pohybu na intradenní maximum 16 771,48 USD se pár BTC/USD v době psaní obchoduje za 16 544,58 USD. Při pohledu na graf to přichází, protože 14denní index relativní síly (RSI) nedokázal prolomit strop na 40,35. Aktuálně se index obchoduje na úrovni 39,90, přičemž momentum se nyní pohybuje směrem k sestupnému trendu, a to zejména k dolní hranici 38,00.

Krákodobá analýza ceny Bitcoinu dosažení dna nepotvrzuje, ale na trhu jsou aktiva, která vám zisky jistě přinesou. Mezi ně patří token metaverse projektu RoboEra, RIA.

RoborEra

RobotEra je nový metaverse projekt, ve kterém hráči používají robotické NFT ke stavbě na virtuállních pozemcích, aby znovu obnovili planetu Taro. Je jim dovoleno rozvíjet infrastrukturu, stavět a zároveň vydělávat mnoha způsoby, kromě toho, že pozemek využívají k získávání nerostů a jiných zdrojů. Mohou postavit domy, bazény, hudebních sály, komunitní centra a mnoho dalšího.

Je možné vydělávat peníze vybíráním vstupného na akce (ovšem ceny se udělují i ​​za účast na aktivitách jiných lidí), pronájmem prostředků nebo billboardových ploch pro reklamu nebo prodejem jednotlivých pozemků. Nezbytní k obnově Tara jsou robotičtí společníci a po úplném upgradu a přizpůsobení si je lze ponechat, používat nebo prodávat jako NFT na trhu.

era1

Robotera má specializované nástroje, včetně dynamických 3D vizuálů, audia, interakčních technik, které lze promítnout na pozemek bez potřeby znalosti kódování. Platforma také obsahuje některé herní prvky P2E (Play to Earn) a také PVP (Player versus Player) v Metaverse. Ke svému fungování potřebuje svůj nativní token TARO, který mohou hráči použít k nákupu předmětů, zdrojů, doplňků a dalších předmětů ve hře.

Cena TARO je nyní 0,020 USD a předprodej je v rané fázi. V další etapě cena stoupne na 0,025 USD a ve třetí a poslední etapě na 0,032 USD. Minci lze zakoupit již za 20 USD pomocí USDT a ETH.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

 

Originální článek Bude se krypto zima prohlubovat nebo jsme viděli konečné dno? pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *