Bitcoin má dvojnásobný objem obchodování než Apple

Za posledních šest měsíců se Applu podařilo zůstat v zelené zóně s +4 % navzdory makroekonomické situaci, potížím spojeným s dodávkami surovin a dílů, které nejvíce ovlivnily technologické společnosti, také inflaci a válce, které spustily velký pokles trhu. 

Bitcoin zaznamenává dvojnásobný objem zobchodovaný akciemi Applu

Konkrétně za poslední měsíc Apple vyskočil o 14 %, což ukazuje, jak investoři věří akciím a jejich budoucnosti. Navzdory tomu se najdou tací, kterým se daří ještě lépe, a to ne zrovna o málo. Podle údajů o objemu obchodování za 30 dní se objevuje pozoruhodné číslo. Objem obchodování s BTC je dvakrát vyšší než u solidní a uznávané společnosti, jako je Apple.

Společnost Apple je stále více vnímána jako aktivum bezpečného přístavu, zatímco primární kryptoměna je spíše považována jako aktivum pro obchodování. Zdá se, že trend je nastaven, ale některé důkazy naznačují, že nebude trvat dlouho.

S Bitcoinem na dně nebo blízko něj je kryptoměna v patové situaci, která by podle většiny analytiků mohla brzy skončit.

Apple netrpělivě očekává na 27. a 28. červenec nejen kvůli údajům o inflaci, HDP a dalších opatřeních Fedu, ale také proto, že jde o velmi důležité datum pro samotnou společnost. 28. července bude zveřejněna a okomentována čtvrtletní zpráva společnosti Apple, která určí její chování mezi investory na trhu v závislosti na tom, zda bude nad nebo pod stanovenými očekáváními.

Tento soubor faktorů by mohl výrazně ovlivnit průměrný objem obchodování a možná vést k obratu v poměru Apple-BTC. Apple je v současné době na +0,35 %, neměnný od včerejšího dne s přibližně podobným objemem obchodováním . 

Originální článek Bitcoin má dvojnásobný objem obchodování než Apple pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *