Binance podepsala smlouvu s Cristianem Ronaldem o exkluzivní partnerství

Žádný pokles netrvá věčně. To se investoři za celou existenci finančních trhů již stihli naučit, a proto špičky nejen kryptoměnového světa i nyní vymýšlejí nové obchodní strategie a pracují na zajímavých marketingových produktech. Jednou z firem, která při poklesu krypto trhu nezahálí, je společnost Binance, která navázala lukrativní spolupráci jedním z nejlepších fotbalistů planety Cristianem Ronaldem. Jaké jsou parametry jejich spolupráce se dočtete v tomto článku.

Ronaldo a Binance

Jedna z největších světových kryptosměnáren oznámila exkluzivní víceletou spolupráci s hvězdou fotbalových trávníků Cristianem Ronaldem. Ovšem nejedná se o ledajakou spolupráci. Díky široké fanouškovské základě Ronalda hodlá společnost propagovat jak kryptoměny, tak ale i novou internetovou síť Web3 a NFT projekty. V rámci této globální kampaně vytvoří Binance ve spolupráci s Ronaldem kolekci unikátních NFT, která bude k prodeji pouze na Binance. K nastávající spolupráci se vyjádřil generální ředitel Binance Changpeng Zhao.

Cristiano Ronaldo je jedním z nejlepších světových fotbalistů a překonal sport, aby se stal ikonou v mnoha odvětvích. Svou autenticitou, talentem a charitativní činností si nashromáždil jednu z nejoddanějších fanouškovských základen.”

K této spolupráci se vyjádřil i sám Cristiano Ronaldo.

“Můj vztah s fanoušky je pro mě velmi důležitý, takže myšlenka přinést nebývalé zážitky a přístup prostřednictvím této platformy NFT je něco, čeho jsem chtěl být součástí.”

Originální článek Binance podepsala smlouvu s Cristianem Ronaldem o exkluzivní partnerství pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *