$BIBLE roste o 150 % – Tyto 3 meme coiny by mohly být další

Meme coiny si v poslední době získaly velkou oblibu investorů a to hlavně z důvodu obrovského potenciálu poskytovat jim vysokou návratnost investic. Jedním z takových coinů je $BIBLE, což je užitečný token první krypto Bible platformy, který od svého debutu před pár dny získal až 150 %. Tento nárůst ceny lze připsat především slibné užitečnosti tohoto meme coinu a také i buzzu, který okolo něho za poslední dny vznikl. V tomto článku se proto blíže podíváme na již zmíněný coin $BIBLE a na další tři slibné coiny COPIUM, SPONGEAiDoge.

$BIBLE a jeho růst

$BIBLE token je unikátní digitální aktivum, jehož cílem je podporovat finanční inovace tím, že usnadňuje rychlé a bezpečné transakce a zároveň podporuje rozvoj decentralizovaných řešení. Token $BIBLE těží především ze dvou významných současných trendů, kterými jsou neustále rostoucí zájem o decentralizované kryptoměny a kulturní vliv náboženských témat.

BIBLE

Token se dokonce chvíli udržel na prvním místě na CoinMarketCap. Aktuálně se token $BIBLE obchoduje za 0,0001687 USD, což znamená pokles o 30,11 % za posledních 24 hodin. $BIBLE má v současné době tržní kapitalizaci 168 819 USD a 24hodinový objem obchodování přes 410 tisíc USD.

Zatímco toto aktivum zaznamenalo mírný pokles, tak investoři, kteří vyhledávají další zajímavé tržní příležitost, mohou zvážit, zda by nebylo vhodné do svého investičního portfolia zařadit i tyto níže uvedené nové meme a to hlavně kvůli jejich malé tržní kapitalizaci a slibnému potenciálu do budoucna.

COPIUM

Jedním z dalších meme coinů meme, který má potenciál poskytnout velké zisky pro první investory, je token COPIUM. Tato meme senzace debutovala na DEX Uniswap 18. května 2023 a přinesla prvním investorům více než 80násobné zisky. Token COPIUM má však téměř nulovou využitelnost a je poháněn především mediálním humbukem a live meme komunitami, které ho milují.

COPIUM TW

Aktuální cena tokenu COPIUM je 0,003885 USD, což znamená pokles o 13,95 % za posledních 24 hodin. 24hodinový objem obchodování se však stále drží nad hranicí 1 milionu USD, a to konkrétně na hodnotě 1 039 054 USD.

Očekává se ovšem, že tento mírný pokles ceny brzy odezní v důsledku nadcházejícího spuštění kolekce nezaměnitelných tokenů. Přestože není ještě určeno přesné datum veřejného vydání, tak fanoušci pevně věří, že tento meme coin při svém uvedení na OpenSea vytvoří skvělou trakci a zvýší hodnotu COPIUM na “moonshot”.

KOUPIT COPIUM

SPONGE

Token SPONGE představuje skvělé skloubení meme a nejslavnější houby na světě, která prožívá řadu dobrodružství v Bikini Bottom. Poté, co meme coiny zahájily svou spanilou býčí cestu, zejména s exponenciálním vzestupem coinů jako $PEPE a $WOJAK, je nový token SPONGE rovněž připraven uzmout si část slávy pro sebe.

Token v současné době nemá žádnou jasnou užitečnost kromě toho, že se veze na vlně slavné kreslené postavičky Spongebob. Token SPONGE po svém uvedení na DEX Uniswap zaznamenal během 24 hodin nárůst o více než 500 %, což z něj okamžitě udělalo jeden z nejhlasitějších kryptografických a virálních trendů. Nyní je už možné token koupit na desítce CEX a DEX. Aktuálně se token SPONGE obchoduje za cenu 0,000313 USD s 24hodinovým objemem obchodování 2 333 000 USD, což znamená pokles o 83,59 % za posledních 24 hodin.

SPONGE TW

Držitelé tokenu však možná budou moci opět těžit z nejnovějšího partnerství s uznávanou herní korporací Battle Infinity. Hra metaverse Play-to-Earn (P2E) totiž nedávno oznámila, že integrovala token SPONGE do svého ekosystému. S ohledem na trajektorii růstu a uživatelskou základnu hry metaverse tak by mohlo toto partnerství vytvořit další značnou poptávku po tomto tokenu.

KOUPIT SPONGE

AiDoge

Za pouhý jeden měsíc se podařilo získat AiDoge prostřednictvím svého předprodeje až neuvěřitelných 14,4 milionu USD díky své platformě pro vytváření a sdílení meme s umělou inteligencí.

Jedinečný přístup platformy, známý jako „Meme-to-Earn“ (M2E) v kombinaci se zajímavými funkcemi nativního tokenu Ai, způsobil v krypto sektoru značný rozruch. Token Ai již vstoupit do poslední fáze předprodeje před tím, než bude kotován na hlavních krypto burzách. Aktuální cena tokenu v předprodeji je 0,0000336 USD. To, co však odlišuje AiDoge od ostatních meme coinů, jako je například PEPE, je jeho skutečná užitečnost a slibný vývojový plán.

AiDoge RoadMap

Platforma M2E AiDoge bude využívat špičkovou technologii AI pro tvorbu memů, která bude přístupná všem uživatelům. Navíc ty nejlepší tvůrce meme následně bude odměňovat tokeny Ai. Jak AiDoge pokračuje v zavádění své netradiční roadmapy a budování oddané uživatelské základny, tak nelze podceňovat jeho obrovský potenciál růstu.

KOUPIT AIDOGE

Originální článek $BIBLE roste o 150 % – Tyto 3 meme coiny by mohly být další pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *