ADA na šestiměsíčních minimech v sentimentu a objemu

V těchto dnech je objem obchodování a počet tweetů o Cardanu (ADA) nejnižší za šest měsíců.

ADA, nativní kryptoměna blockchainu Cardano, je zpět na minimech před šesti měsíci

Na Twitteru to odhalil The TIE, když zveřejnil graf ukazující jasný sestup, který začal již na začátku roku, s krátkým odrazem mezi březnem a dubnem.

Image
zdroj: Twitter

Nejpřekvapivější je objem obchodů, jehož denní průměr za měsíc doslova spadl pod 900 milionů dolarů z 2 000 milionů na začátku roku.

Naproti tomu průměrný denní objem tweetů klesl v červenci na 4 000 ve srovnání s 8 000 na začátku roku a vrcholem 11 000 mezi březnem a dubnem. Také cena už nějakou dobu trpí, a to natolik, že ve srovnání s maximy z loňského září je stále o 82 % nižší

Ukázalo se, že cenový graf nelze dokonale překrývat s obchodními objemy nebo tweety, ale trend ve střednědobém horizontu je v zásadě stejný. Klesající trend je zejména lineárnější, pokud jde o cenu, zatímco zaznamenal prudké výkyvy, pokud jde o objemy směny.

TIE také poukazuje na to, že velmi brzy dojde na hard fork Vasil, který by teoreticky měl výrazně zlepšit zážitek ze Smart kontraktů na Cardano, a proto se zdá zvláštní, že ani objem tweetů se zásadně nezvyšuje.

Samozřejmě to není jen Cardano, které si v posledních měsících vedlo špatně, pokud jde o objemy obchodování nebo tweetů, i když v minulosti obvykle, když se chystaly velké události, jako je hard fork Vasil, vždy dokázalo vytvořit výrazný nárůst zájmu. Hodnota ADA také výrazně neroste.

To vše by se mohlo změnit v případě prudkého nárůstu ceny po hard forku, i když typicky k tomuto typu růstu dochází před událostí, která jej má způsobit.

Originální článek ADA na šestiměsíčních minimech v sentimentu a objemu pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *