3 nejlepší kryptoměny ke koupi s větším potenciálem jako PEPE

Takový obrovský zájem jaký v posledních týdnech zaznamenal na kryptoměnovém trhu PEPE coin, asi čekalo jen málo investorů a krypto fanoušků. Ovšem opak se stal pravdou a PEPE coin je už na třetím místě podle trading volume, a to hned za Bitcoinem a Ethereem. Může se však takovýto nárůst popularity znovu opakovat i u jiným coinů? Ano, může. Vše totiž záleží jen na komunitě a následném buzzu okolo daného coinu. Proto si v tomto článku představíme tři nové a už nyní velmi oblíbené krypto projekty, které rovněž mají velký potenciál na to, aby se staly úspěšnými a vyhledávanými kryptoměnami.

3 kryptoměny s velkým potenciálem

U většiny nových krypto projektů hledají investoři především přínos pro uživatele a jedinečnou myšlenku, na které je celý projekt postaven. Dalšími faktory pak jsou cena dané kryptoměny a tzv. buzz, které hrají také jednu z klíčových rolí. Níže si tak představíme tři krypto projekty, které jsou každý zcela jiný, avšak splňují minimálně vždy dva důležité faktory, které investoři u těchto projektů hledají.

AiDoge

Token Ai je dalším altcoinem, který ukázal svůj velký potenciál díky své unikátní technologii a rychle rostoucímu předprodeji, který během několika týdnů získla více než 13,5 milionu USD.

AiDoge je tak nová meme platforma, která obsahuje generátor meme poháněný umělou inteligencí (AI), jenž uživatelům umožňuje vytvářet si vysoce kvalitní meme. Uživatelé jen zadají určité textové zadání, které má meme obsahovat a o vše ostatní se již postará Al. Generátor meme tak vytvoří vždy aktuální trendy, virální a poutavé meme. Tyto meme jsou poté umístěny na veřejné zdi, kde o nich následně mohou uživatelé hlasovat a ti nejlepší tvůrci pak budou odměněni tokeny Ai.

AiDoge

Nativním tokenem projektu je token Ai, který se stal jedním z nejprodávanějších aktiv ve fázi předprodeje. Aktuálně si ho mohou investoři koupit v předprodeji za cenu 0,0000332 USD. Díky jeho nízké ceně se může jednat o zajímavou investiční příležitost například pro začínající investory, kteří se tak mohou zásobit tímto digitálním aktivem.

Koupit AiDoge

Spongebob

Spongebob spolu se svým tokenem SPONGE zaznamenal od svého debutu 4. května 2023 doslova raketový růst. Token byl od té doby kótován již na desítce CEX i DEX.

Aktuálně se token SPONGE obchoduje za 0,00028 USD, což je propad o 5,43 % za posledních 24 hodin. Jeho 24hodinový objem obchodování pak činí více než 2 milionů USD, zatímco tržní kapitalizace je 7 milionů USD.

SPONGE 1

K popularitě tokenu SPONGE přispěla také jeho podobnost k PEPE coinu, jelikož oba projekty jsou řízeny komunitou a humbuk okolo nich byl vytvořen spíše prostřednictvím meme než předprodejem.

Koupit SPONGE

Launchpad XYZ

Launchpad XYZ vyvíjí komplexní Web3 centrum založené na blockchainu, jehož cílem je poskytnout uživatelům nástroje potřebné k prozkoumávání, obchodování a investování do různých digitálních aktiv. To tak bude zahrnovat například NFT, frakční aktiva, pomocné tokeny a Web3 předprodeje prostřednictvím decentralizované burzy platformy.

Platforma vzbudila velký zájem obchodníků s kryptoměnami a investorů díky svému potenciálu poskytnout prostředky k identifikaci slibných Web3 aktiv. Navíc ekosystém bude také integrovat předprodejní analýzu, která uživatelům nabídne další zabezpečení. Kromě již výše zmíněného bude Launchpad XYZ rovněž obsahovat také vzdělávací složku, která usnadní všem začátečníkům jejich první kroky v krypto světě.

Launchpad IIII

Ani tím však Launchpad XYZ zdaleka nekončí. Dále pracuje na vývoji brány do metaverse a Web3 hraní prostřednictvím své metaverse knihovny a Web3 gaming hub. Projekt zahrnuje i Web3 peněženku, která uživatelům umožňuje okamžitou kontrolu nad jejich kryptoměnami.

Nativním tokenem je token LPX, který hraje klíčovou roli v ekonomické struktuře ekosystému. Držitelé tokenu, kteří stakují alespoň 10 000 LPX, získají přístup k řadě výhod, včetně slev na poplatky, slev pro partnery a přístupu k seznamům povolených mints NFT, předprodejům, uvedení beta Play-to-Earn her a odznakům prestiže komunity.

Vzhledem k tomu, že Launchpad XYZ se připravuje na zavedení klíčových funkcí platformy v průběhu Q3 2023, má tak token LPX velký potenciál do budoucna. Aktuálně je možné tento token koupit v rámci probíhajícího předprodeje.

Koupit Launchpad XYZ

Originální článek 3 nejlepší kryptoměny ke koupi s větším potenciálem jako PEPE pochází z webu CryptoSvet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *